Jump to content

от Ауди Концерт към Ауди Навигация А6 ц5


valka

Recommended Posts

От известно време ми се иска да сменя Оригиналното касетофонче с нещо по-ново и се чудя - RNS-E или някакъв висок клас на PIONEER ??? :blackey: Имал ли е някой моята дилема с присаждане на НАВИ и ако я е осъществил моля да сподели дали си заслужава сценката , предимства, недостатъци , и най-вече ядовете и нервите . Самият аз искам да е оригиналния вариант на Ауди но доколкото знам се сменя цялата средна конзола с управлението на климатика , пепелника и т.н. Давайте съвети ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един колега във форума, който се беше захванал с подобна интервенция и търсеше самия държач на навигацията, който е различен коренно от държача на радиото, климатроника и пепелника, който ти е вграден в центр. конзола в момента. Струва стабилно, но по-лошото е, че много трудно се намира. Мисля, че той искаше да го поръчва по интернет (от ибей.ком), но и там струваше доста, така че незнам дали се е отказал или е направил нещо, защото доколкото се сещам я беше купил вече навигацията, само оставаше да я нагласи... Някъде трябва да има тема в продава/купува...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам всичко необходимо - поне така си мисля де , и вече търся майстор за трансплантацията по възможност от Варна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...