Jump to content

Покупка на AUDI A3 1,8T


juli76

Recommended Posts

Нпоследък се запалих по този модел на AUDI виждам че и цената му вече е достъпна за мен.Принципно ми трябва малко и спортно купе с достатъчно екстри смятам че това AUDI покрива до голяма степен критериите ми.Спрях се на 1,8Т мотора защото е сравнително мощен и има възможност да се чипне като това значително би подобрило характиристиките му.Имам опит с турбо мотори само че на TDI правил съм и турбина знам че си е разход запознат съм с особенностите в експлоатацията и поддръжката на турбините.Какви са специфичните моменти в поддръжката на този модел кои са най честите проблеми,говоря за кола произведена 98-99г. за каво най вече трябва да внимавам при евентуална покупка ? Благодаря за евентуални отговори !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза ти турбото ако не е наред си е разход,другото на което трябва да обърнеш внимание е дроселовата клапа,която при тези коли дава често дефекти.Проблемите с нея се изразяват в менене на обороти на празен ход,дрори понякога при рязко подаване на газ гасне.Въпросната дроселова клапа подлежи на почистване,но може и да е умряла.Да ти кажа други специфични неща не се сещам за тази кола-предницата и е здрава и да не е се прави за малко пари.Като цяло следвай простите правила при покупка на кола и това е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...