Jump to content

амортисьори


©

Recommended Posts

искам да ви помоля за малко помощ..

Решил съм да сменя амортисьорите на Ауди А4 2,6 Авант 1997г. 1.Интересува ме дали са по особени амортисьорите на Аванта от седана?

2.Освен това в каталозите пише нещо подобно '..bis chass. 8DX199999" а другия вариант е "ab chass. 8DX20001"

Кои трябва да взема според вас?

Спрял съм се на комплекти /4 пружини + 4 амортисьра/ Bilstein и SACHS защото Koni/нормални/ издадоха багажа за една година

Ако някой има други предложения - да казва :idea:

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...bis chass. 8DX199999" а другия вариант е "ab chass. 8DX20001"...

bis chass. XXXXX означава ДО шаси ХХХХХ,

а ab chass. YYYYYY означава ОТ шаси YYYYYY насетне :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на комплекти /4 пружини + 4 амортисьра/ Bilstein и SACHS защото Koni/нормални/ издадоха багажа за една година

Колега пружините откъде ще ги вземеш? И каква ще дойде цената за амортисьори/пружини?

Аз си взех 2 предни амортисьора bilstein от ХЕЕД 91 и съм страшно доволен, много ми се искаше да взема пълен комплект както ти си планирал ама парите не ми стигнаха :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята я карах с предни Закс - газови и задни пак Закс - малсени...

Та, един ден тръгвам аз от Бургас за Разград и нещо из Риш много взе да ми подмята задница - стигам, пипам отзад - и - нема никакъв амортисьор...

И двата като ги махнах - не са протекли - просто вътре са се скапали.

Та понеже не ми се чакаше за Закс газови, сложих си Монро - газови, ще ги видя колко ще издържат. За маслените Закс - това стана по-малко от месец, след като им мина гаранцията..

За предните - все още са добре, независимо, че са след 1,5 год. след гаанция:idea:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от каталозите на Риигер или на ДиВ

в момента са на страхотна цена

Поръчах SACHS тунинг кит само за 450 евро :flehan:

Исках Билщайн, но изглежда за Авант и седан са различни - имат само за седан.

На БМВто съм с Билщайн от почти две години и съм много доволен! Две години не съм пипнал нищо по предницата ... а преди какво ставаше.. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...