Jump to content

Въпрос за казанчето за антифриз на В4/АВТ


Steven K

Recommended Posts

Отдолу на казанчето за антифриз има изводи като тръби (за маркучи) - обаче се използва само едната - от втория извод ми капе антифриз - какво да правя - това за какво се ползва? Казанчето ли е спукано или вътре има някакво уплътнение, което е сдало багажа?

Предварително благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип там отдолу стои датчика за нивото на антифриза,но някои казанчета нямат такъв датчик(датчика си върви с казанчето)о дупката е запушена,свали го и провери от къде капе.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора. Явно при мене няма датчик - при този случай казанчето е отлято без отвор или са сложили някаква тапа на неговото място? Защото трябва да съм подготвен с някакво решение като го сваля... А и между другого какви пари са тези казанчета, че да се подготвя и психически.

Редактирано от Steven K
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом няна датчик би трябвало казанчето да е отлято цяло,а цена мисля че бяха някъде между 30 и 40 лв.

Редактирано от ksi1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Купих си казанче (60 лв.) и го смених - интересно, че старото няма датчик за антифриза (да не би да е било от В3?), а новото има!? и след като го монтирах видях че отстрани виси един куплунг, който май е точно за там ама не съм сигурен. Ето снимка.

http://i34.tinypic.com/jzwg29.jpg

Мисля си че ако това е куплунга - то ако го дам накъсо ще ми светне лампата на таблото нали така? Предполагам че така индикира. Казвайте да пробвам ли - да не взема да изгоря някой бушон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казва се разширителен съд, а не казанче. Казанче имаш у вас в кенефа. Надявам се не приравняваш Ауди-то с кенеф, че да говориш за казанче в колата

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...