Jump to content

Помагайте с избора на кола


Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имаме голям напредък. Жената хареса Allroad и Passat Kombi. Аз повече клоня към аудито макар, че е ще е дизел с 2.5 ТДИ.

Олроуда е бутикова кола, няма сравнение с Пасат комби :hilezh: Взимай Ауди-то, ще си щастлив всеки път като се качиш в нея :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 1 месец съм с този мотор и за момента съм очарован от него! Върви доста прилично и харчи малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв разход ти дава на твойта кола? А м/у другото какво мислите за това - http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А м/у другото какво мислите за това - http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

питай, Кадиев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питал съм го вече. По скоро имах в предвид обявата, дали си струва изобщо да я гледам колата. За двигателя знам, че е много добър и икономичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро имах в предвид обявата, дали си струва изобщо да я гледам колата. За двигателя знам, че е много добър и икономичен.

Винаги си струва, ами ако това е твоята кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаждах се на човека. Вкарана е на самоход от германия лично от него. Колата каза, че е много запазена и с нови гуми. Искал да ъпгрейд на новото купе и затова я продавал. Сега проблема е кога да я видя, че съм от варна и ми идва малко далечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв разход ти дава на твойта кола? А м/у другото какво мислите за това - http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Разходът знаеш е много условен... :hilezh: Но при доста сериозно каране вчера от морето даде 7. Под сериозно имам предвид да не се пада под 160-170 по магистралата, често и над 200, а по другия път да се кара 30-50 км. над ограниченията.

Градско дава 9-11, зависи от много неща, което, лично за мен, е чудесен разход. :respekt: .

А това 1.9 ТДИ на мен ми се струва прекалено скъпо :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова вървят 1.9 ТДИ на А6. Като гледам в Германия под 13 000 евро под 100К км няма.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми моята я взех за доста по-малко, но и за същите пари да ми предлагаха А6, нямаше да е то. Много е старо като модел вече, за да струва толкова, пък макар и на сравнително малко години :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо мислиш така. Явно А6 не ти харесва. При Б6-те работата е същата, модела излиза 2001 година. Това си е твое мнение де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при А6 С5 кога излиза моделът? Или няколко там години не са от значение?

Напротив, харесва ми А6, но мисля, че не може да се сравнява с А4 В6 и една от причините е разликата в годините на първата произведена кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел продава а6 2.5 авант 163 коня мотора автомат черна със светла кожа, нави и т.н. доста добра таратайка...ако се интересуваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не благодаря. 2.5 и автоматик неща пък и кожа още повече.

Според вас кое е по добра инвестиция и след време може да се продаде с най малко загуба.

А6 1.9 2004 г. или А4 1.9 Quattro 2004 г.

И двете коли са на еднаква цена както и километри. Като екстри са сходни. И двете са комбита. Благодаря

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не благодаря. 2.5 и автоматик неща пък и кожа още повече.

Според вас кое е по добра инвестиция и след време може да се продаде с най малко загуба.

А6 1.9 2004 г. или А4 1.9 Quattro 2004 г.

И двете коли са на еднаква цена както и километри. Като екстри са сходни. И двете са комбита. Благодаря

Куатрото винаги е било по-скъпо от предното, винаги и ще бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...