Jump to content

тампони за 100/А6.2.5тди


mbruse

Recommended Posts

колеги моля за савет мисля да смениам тампоните на двигателя на моята сарна какво ви е мнението за заместителите.оригинала е голямя брадва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак 400 не е, аз сменях единия миналата година - оригиналния с датчик излизаше около 240 лв.

За заместителите не мога да кажа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

Тампоните като оригинални струват в момента по 260лв/бр

Обаче като техен заместител доста често съм давал едни тампони от друго Ауди които не са с датчик но издаржат и са що годе компромисен вариянт за тези които искат да спестят малко.Цената на тях им е 80лв/бр.Проблема при тях е че нямат датчик и се късат доста по-бързо от оригиналните които с помоща на този датчик успокоява тресенето на мотора

Ако не ти се дават толкова пари за оригиналните спокойно може да се прибегне до този вариянт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

да споделя с вас колеги за тампоните оригинален за ауди100/а6 94г. 2.5 тди струва 480лв.за ауди 100/А6 95/96г. струва 260лв.аз сложих от по новия модел

има малка разлика в двата тампона но стават.смених единия вчера и сам много доволен.цените са от ауто+ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли каква точно е функцията на този датчик в тампона?

Функцията му е да качи малко оборотите на колата, за да спре тресенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! Предстои ми подмяна на въпросния тампон с датчик (Ауди А6- 95г). Въпросът ми е: При автомобил с автоматична скоростна кутия може ли да се направи компромиса с тампона, който е без датчик, или при автоматика е вече от голямо значение този датчик? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение и моят личен опит показват, че с колата компромиси не трябва да се правят! Аз вече няколко пъти съм се бъркал така и за да спестя някой лев се набутвам с още повече пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! Взимам с датчика щом не ми препоръчвате компромисния! Някой знае ли къде във Варна може да се намери наличен, че немога да чакам седмица, колкото е доставката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре като я продаваш и кажеш на купувача какъв хубав и скъп тампон си сложил и как си се грижил за колата дали ще го оцени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре като я продаваш и кажеш на купувача какъв хубав и скъп тампон си сложил и как си се грижил за колата дали ще го оцени...

По-добре, отколкото да му обяснява, от какво е тази вибрация на празен ход... :flipoff: Но като цяло си прав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тампона го сменям заради себе си, защото автомобила си го иска и защото старият тампон ми е обиден, а не заради следващия купувач. :hilezh: Добре е автомобила да се стяга и за каране, а не само за продаване. Та някой да знае откъде мога да го намеря наличен във Варна? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...