Jump to content

уреда за температурата ми е от бензиново тъбло


b_nikolov

Recommended Posts

уреда за температурата ми е от бензиново тъбло, имам въпрос за датчика трябва ли да го сменя с такъв от бензинова кола защото ми показва 70 градоса а е със нов термостат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уреда за температурата ми е от бензиново тъбло, имам въпрос за датчика трябва ли да го сменя с такъв от бензинова кола защото ми показва 70 градоса а е със нов термостат.

Абе! Не трябваше ли да имаш основно образование за да караш кола?!?! :steinigung: Или бъркам?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе! Не трябваше ли да имаш основно образование за да караш кола?!?! :hilezh: Или бъркам?

ми то не е задължително да можеш да пишеш и четеш... :steinigung:

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то не е задължително да можеш да пишеш и четеш... :steinigung:

A на кво ги учат вече? На ръкоделие и самодостатъчност? :hilezh:

До колкото си спомням, все пак трябва да пишеш и четеш за да вземеш тапията! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де! колегата е нов във форума както виждате и има проблем....неможе ли просто да помогнете ако можете без да го нареждате така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де! колегата е нов във форума както виждате и има проблем....неможе ли просто да помогнете ако можете без да го нареждате така ?

Кът е нов? Демек?!

1. Требва да бъдем по-широкоскроени и неща, като "незнание на българския език" да не ни правят впечатление!? Въпреки че въпроса е зададен или поне е направен опит да се зададе на този език!

2. Или тъй като е нов все още не се е научил на правопис ли? Нашия форум да не е школа по правопис!

3. Или тъй като е нов трябва да му помагаме повече от на старите съфорумци?! Старите мое да ги храним, а новите не?

4. Мисля, че когато използваш думи като "термостат" и знаеш как изглежда и за какво служи това, е повече от задължително да знаеш как се пише "градус"!

Нооо.. тва са си мои разсъждения! Ей така от скука! :)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбирам защо всички новодошли уплюват нашия форум...И аз правя правописни грешки къде от невнимание, къде печатни.. както и да е щом така сте си решили да се онасяте с хората си правя преценка и що за хора сте и вие всъщност. :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до комплексарите дето ми се правЯт на умни, не ме занимавайте с глупости ако ще ми помагате- да, ако не- п...а ви лелина!

Никой не ти се прави на умен, а с такова отношение едва ли ще получиш помощ.

P.S. Да пишеш правилно на родният си език те обижда ли?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и що за хора сте и вие всъщност. :hilezh:

Хора, които се уважават?

Хора, които уважават езика си?

Хора, които уважават държавата си, историята си, наследството си?

Хора, които не обичат невежеството и не толерират свинско отношение към езика си?

Мда! Странни хора сме!

Тука пишем на български! Задаваме въпроси, а не "вАпроси".

Съжалявам, а не "съжЕлявам", че някой хора не обръщат внимание на тези неща, но то от там се започва!

Ще загубим идентичност, като нация, език, култура и ще се слеем със циганите!

Тва ни чака, ако сме "много толерантни"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до комплексарите дето ми се прават на умни, не ме занимавайте с глупости ако ще ми помагате да ако не п...а ви лелина!

брато нито сме комплексари нито се правим на умни ..просто ти направихме уместна забележка ..а ти още от 8-мият си пост ..и започна да псуваш ...за мен ти си поредният келеш който страда от комплекси ..и криейки се зад "големият гръб" (интернет пространство) се правиш на смел псувайки човек когото нито си виждал нито чувал ...вземи си смекчи малко тона с който говориш и си вземи бележка от нашите забележки ....в противен случай ще си поредният напуснал форума защото си бил недооценен ...нищо лично ..само приятелски съвет :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам написаното по горе си мисля, че тази тема щеше да приключи с 3 до 4 отговора и колегата щеше да е доволен а и вие щеше да си направите педантичната забележчица.

Има много хора тук който не са писали от години сега пишат защото имат проблем с колата а не да се ебават за такита мижави неща

АЗ КОЛКО ЧАРВЕНИ БУКВИЧКИ ЩЕ ИМАМ :hilezh:

Колега аз до колкото знам няма значение дали е от бензин или от дизел, то си е уред за отчитане на температура.... а това колко градуса показва вече е друг проблем но ако обясниш малко по подробно може да измислим нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не мисля, че е толкова трудно да прочете какво е написал, преди да го постне.

Второ - въпроса ми се струва на нивото на правописа (това е истинската причина да не получи отговор).

Дали един термометър (защото датчика с уреда на таблото представлява електронен такъв) би работил различно при дизел и при бензин :hilezh: Въпрос на здрав разум

Не става само с ядене...

П.С. колега Боян, член съм на няколко форума - уверявам те, че при сходен въпрос сумарната храна би била същата, че и повече. Всеки от нас е бил новак тук - защо не е имало такава хранилка. Въпроса е риторичен.

Редактирано от danvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не мисля, че е толкова трудно да прочете какво е написал, преди да го постне.

Второ - въпроса ми се струва на нивото на правописа (това е истинската причина да не получи отговор).

Дали един термометър (защото датчика с уреда на таблото представлява електронен такъв) би работил различно при дизел и при бензин :hilezh: Въпрос на здрав разум

Не става само с ядене...

П.С. колега Боян, член съм на няколко форума - уверявам те, че при сходен въпрос сумарната храна би била същата, че и повече. Всеки от нас е бил новак тук - защо не е имало такава хранилка. Въпроса е риторичен.

:gmorning: Което си е така-така си е, с всичко написано съм съгласен, просто аз гледам по-техничарски на нещата и тези работи не ме касаят мнооо мноооо :respekt:

А на колегата бих казал найстина да си прави прочет на написаното, и поне да се старае да го поднася по-грамотно :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на колегата бих казал найстина да си прави прочет на написаното, и поне да се старае да го поднася по-грамотно :flipoff:

е те тая "наистина" такова мамата на всичко

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...