Jump to content

Мокрен ГСМ- до го продавам ли или да си го ползвам?


Recommended Posts

Защо не го отвориш и да го почистиш, ако и една капчица е останала може да е направила окис и да ти прави бели. Вземи си една малка четка и течна газ и го почисти от вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вода отдавна няма, телефона е разглобен, подсушен, почистен, с преинсталиран софтуер. След ремонта го взех, сложих му зарядното, пуснах го и не съм го спирал почти 2 години. Вариантите са или батерията вече да е пътник (кара ме около 5 дни, колкото беше и като нова) или да е страничен ефект от ремонта, който чак сега виждам.

Както и да е, ако почне да ми пречи това поведение, направо ще го сменям с нов :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех тя темата стара,почнах да се повтарям :f_ck_you:За да не стане офф съм скачал в басейн със Самсунайт Т100,пак нямаше проблеми след професионална намеса.

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...или да е страничен ефект от ремонта, който чак сега виждам.

Направо им направи рекламация на тия мизерници. Да изкара ремонта само две години - как не ги е срам? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възмутително, само две години !

Съд, публично линчуване (аз шъ помагам с к'вото мога... бухалки и т.н.) !!!! :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо им направи рекламация на тия мизерници. Да изкара ремонта само две години - как не ги е срам? :flehan:

;)

бтв тия дни установих, че батерията на едно Н73 също се е бъгнала.

и е точно набор на твоя телефон....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе човекът е писал темата преди 2 години....оправили са му го и чак сега се е появил проблем...

като давате акъл, що първо не четете предишните постове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да те посъветвам ЗА или ПРОТИВ, но мога да споделя една гнусна история от преди 10-години..... :rolleyes: Телефонът ми, една Моторола падна в тоалетната чиния, в първия момент се погнусих да го взема а и не можех да пусна водата защото щеше да отплува .... и така няколко минути ..... Телефонът добре удавен ..... взех необходимите хигиенни мерки и го изадих. Понеже ми бе необходимо да проведа няколко спешни раговора го разглобих и сложих пред една печка духалка да го изсуша като докато чакам съм задрямал ...... :rolleyes: . Събуждам се той вече пари, много горещ та чак го изтървах .... Как да е, изчаках да се охлади и го включих- проработи безпроблемно, нямаше никакви щети. Работи сыс сыщата батерия още две години докато го смених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен проблема с паленето, други странични ефекти не виждам, а и факта, че 2 години не съм го гасил след ремонта е показателен.

Ще минавам на Е52, но ще е след 2-3 месеца най- рано :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Е, днес финишира ^_^

Някой ако има изгодна оферта за Е52, да казва бързо B)

Доколкото разбрах в момента е като опция за 40 лв при сключване на договор с Глобул. Баща ми преди 2 дни ме питаше какъв да избере между няколко безплатни и този с доплащане от въпросната сума. Та ако имаш познат, който ще сключва договор там и не му трябва телефон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах в момента е като опция за 40 лв при сключване на договор с Глобул. Баща ми преди 2 дни ме питаше какъв да избере между няколко безплатни и този с доплащане от въпросната сума. Та ако имаш познат, който ще сключва договор там и не му трябва телефон...

Имах, но не се възползвах от офертата, мислех да ръся пари за телефон есента B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...