Jump to content

охладителна система


Recommended Posts

Имам проблем със загряването.... Карам 100-тица qattro 2.0 16V, има и газова. Когато явзех имаше малка дупчица на радиатора, смених го и тръгнаха проблеми с охлаждането! На всякъде е вързан както трябва, смених и датчика забелязах, че термостата не ми отваря (долните маркучи са студени) ОК това е ясно, но когато ми загря я загасих (на 92 градуса някъде) и когато стиснах единия маркуч се чу нещо като спукан маркуч и отнего излиза въздух и вода.... (балбукане и съскане и.... нещо такова). Оказа се че идва от към купето. Махнах кората под чистачките там е мотора за климатика и някъде под него има нещо спукано (скъсано) от долу "коритото" се беше напълнило с вода. Въртях се от тук, от там не можах да го разглобя и понеже стана късно така и не разбрах как да стигна до там. Въпроса ми е да не би да трябва от купето да разглабям, за да стигна до там и какво може да е скъсано там?

Ще си ходя на вилата, че на дядото "довара" е паднал и иска да го вдигаме, ще се радвам да прочета нещо по въпроса? Да може някой да ме светне и къде е закачен термостата и колко пари е горе долу?

Мерси предварително!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...