Jump to content

Удари от врати на коли


vladi27

Recommended Posts

Колеги писна ми като спра някъде на паркинг,спрелите до мен а ми удрят колата с вратите си !!! Не знам нарочно ли го правят мамка им......

Вчера например спрях на БИЛА и някой педал явно със всичка сила си е отворил вратата и ме е праснал точно по шофьорската врата. Лошото е, че каското не признава такива щети, защото били дребни и не може да се докаже дали колата не си е била така отпреди застраховката. Вече имам "колекция" от дребни удари от врати почти по цялата кола и искам да питам възможно ли е да се оправят само те или е нужно пребоядисване на целия детайл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги писна ми като спра някъде на паркинг,спрелите до мен а ми удрят колата с вратите си !!! Не знам нарочно ли го правят мамка им......

Вчера например спрях на БИЛА и някой педал явно със всичка сила си е отворил вратата и ме е праснал точно по шофьорската врата. Лошото е, че каското не признава такива щети, защото били дребни и не може да се докаже дали колата не си е била така отпреди застраховката. Вече имам "колекция" от дребни удари от врати почти по цялата кола и искам да питам възможно ли е да се оправят само те или е нужно пребоядисване на целия детайл ?

Къде ти е каското?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз що си мисля, че при тая история с каското, не трябва ти да доказваш, че не го е имало, а те да докажат, че го е имало... т.е. заведи си щета, и нека ти откажат. Ако ти откажат пиши жалба до КФН :rolleyes: Иначе само ще те подмятат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е относително ...ако ударите са само драскотини , които не са нарушили цялоста на лака , а само са оставили боя могат с пастиране да излезнат , но ако има одраскване на лака и боята спасението е само пребоядисване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава или онази технология за изправяне на хлътнатини , която ме съмнясва да свърши работа в случая ..така че или не се пипа или китосване ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги писна ми като спра някъде на паркинг,спрелите до мен а ми удрят колата с вратите си !!! Не знам нарочно ли го правят мамка им......

Вчера например спрях на БИЛА и някой педал явно със всичка сила си е отворил вратата и ме е праснал точно по шофьорската врата. Лошото е, че каското не признава такива щети, защото били дребни и не може да се докаже дали колата не си е била така отпреди застраховката. Вече имам "колекция" от дребни удари от врати почти по цялата кола и искам да питам възможно ли е да се оправят само те или е нужно пребоядисване на целия детайл ?

Всичко е според зависи, но има ли хлътнало, метала се изпъва, и дори да се отвърнат, пак ще си личи. А за пребоядисването пак зависи, може на преливка да се направи, може и да отиде целия детайл за лак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най добре да се предвижда при паркиране съседа да може да си отвори вратата без да удари вратата ти.Аз винаги се съобразявам и ако някой ме затисне се кълча за да влеза ,и гледам да не докосвам съседа,но има такива загубеняци,че не ми се мисли...........особено жените(дебелаците ги разбирам-няма начин),ич не ги ебе,отваря до откат,като у каолбойски бар...........

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е относително ...ако ударите са само драскотини , които не са нарушили цялоста на лака , а само са оставили боя могат с пастиране да излезнат , но ако има одраскване на лака и боята спасението е само пребоядисване!

Няма драскотини, лака и боята са О.К. просто има леко хлътване там където е ударила вратата на другата кола. Личи си най-много погледнато отстрани. С паста не става, тя не запълва хлътналото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...