Jump to content

ВЪРВЕТЕ при FENS_. Той е най-добрия бояджия!


lyubobg

Recommended Posts

Защото за да си взема ключовете от колата и да изляза през вратата трябваше да стане само с бой

А за 75-те лв - 300лв е труда, към това 116 боя, 50 за камера, които той приспадна заради полепналите боклуци по панела

и 40 за изправяне, които бяха намаление заради многото детайли които правя + 20% отстъпка за клуба

станаха 390 + 20% = 468 + 116лв боя (която си купих аз от друго място) = 584 лв - не звучи никак малко, като първоначална сметка :bia:

Aз ли не мога да смятам или тук 20% намаление се явяват надценка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След днешното "разследване" установих, че пича е сменил

няколко дейности и няколко форума и няколко места, където

е ремонтирал коли.

Затова ще пусна му снимка, преди утре да отвори друг "сервиз"

с друго име и да влиза с друг ник и т.н.

Това е човека:

004494692.jpg

Повече подробности във ФВ темата за любопитните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това зад него ли е сервиз?И камерата е сигурно някаде вътре,в тъмното.Гледам тринира на вратите. :hilezh:

Редактирано от tzenkos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това зад него ли е сервиз?И камерата е сигурно някаде вътре,в тъмното.Гледам тринира на вратите. :hilezh:

това му е миналият сервиз, настоящият е подобен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачетох се и в другите теми във VW. Как се дразним самооо .. лелее.

Типичен малоумник е тоя fens. Пример за това как с пръдня не се прави боя.

И такива хора имат смелостта да си предлагат услугите ...

Както написах и в първия си пост ... УЖАС ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешното "разследване" установих, че пича е сменил

няколко дейности и няколко форума и няколко места, където

е ремонтирал коли.

Тук май не се е пробвал, иначе да сме му сипали подобаващо до сега :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=72667

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=112...asc&start=0

ъпдейт на линковете след като пича почна да трие доказателства

ps: Елемента е на 18 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този индивид трябва да бъде линчуван от собствениците на автомобилите станали негова жертва.

И никакъв съд или присъда няма да оправи нещата- САМОРАЗПРАВА му е майката. Ако не можеш сам, всякакви хора има, и за това ще се намерят все някои да му строшат не ръцете, а десетте пръста поотделно и то на всеки прешлен- мнооого ще го заболи и повече и да иска, няма да може да боядисва. Паркинсон да хване дано!!! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f...p;sk=t&sd=a

МнениеЗаглавие: Re: Как слагахме Lambo doors на Clio и намръщване на къпака

МнениеПубликувано на: Вто Окт 28, 2008 1:01

Offline

професионален шофьор

Аватар

Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 21:26

Мнения: 638

Местоположение: София, Младост 3

Кара: Renault Clio 1.8 16V

Понеже зачестиха питанията смятам да напиша подробно през какво съм минал за да изглежда клиото на глед, като тиква на плет, а в същото време само аз си знам колко проблеми имам с него.

Миналата година сигурно по тва време беше, се запознах с Фенса тук във форума. Човека си каза, че прави ламбо дорс, с което ме зарадва много и се разбрахме да се видим и да си каже професионалното мнение. Видяхме се. Каза, че ще отнеме 1, 2 седмици, което си е прилично време за тази арнотийка. Имаше проблем с мястото му на работа, та се премести в Орландовци. Както и да е, след студентския празник (8ми декември 2007г.) на 9ти му я закарах, че да я подфаща. Датата на която си я прибрах (с мисли дали някога пак ще я видя) беше ако не се лъжа на 1ви Март. Но това не е най-важното. Докато колата беше при него имах време да обмисля допълнително тунинг проектите си и понеже разполагах със средства, му поръчах да ми направи и предния капак както и да ми сложи ксенон. Таа ходих 1 път да си видя колата през тези няколко месеца. Беше със свалени врати, разколачена...абе кипи творчески процес. Интересното беше в датата в която отидох да си я прибера...Отидох вечерта да си прибера колата. Фенса ми я показа. На първо време сичко си изглеждаше супер. Обясни ми цаката по която по специален начин да си отварям и затварям вратите, защото то не е за прости хора, а си е един сложен процес. Забелязах в тъмницата, че шофьорската врата беше леко поодарена отдолу, но понеже не съм конфликтна личност и смятам, че колите са за да се забавляват хората, а не да си създават проблеми и си замълчах. Тръгнах си с объркани чувства..дали бях щастлив или не и аз незнаех, защото в главата ми бумтеше мотора на колата, който беше спекъл до толкова маслото за тия месеци, в които беше прашасвала колицата ми там, че все едно карах не 4 а 8 цилиндяра... Както и да е, колата се разработи, сипах бензинец и хаиде към приятелката ми, че да се похваля. По пътя обаче имах нещастието да мина по жълтите павета, където усетих как шофьорската врата просто ще падне. Стиснах я с дясната си ръка и си казах..."може би така трябва да бъде"... Стигнах до приятелката ми..похвалих се уж, междувременно видях, че колата беше ударена на още 1 място (явно в "сервиза" нещо беше паднало върху дясната страница на колата и беше ожулило боята) и си се прибрах. Стигам на паркинга и понеже буксите с кабелите от централното и прозорците са откачени (защото трябвало да си купя някакви си неща, с които да ги свържа, понеже като се отваря вратата нагоре и кабелите са къси и не стигат), тръгвам да заключвам с ключа...нестава...вратата е до толкова изместена назад, че ключалката не може да заключи...Хайде звъна на Фенса, казвам проблема, разбираме се да му я закарам, че да я оправи и хайде на платения паркинг. Закарах я. Почна да се заключва...е направих му забележка, че колата е чукната..той се направи на ударен и каза, че можел да я боядиса, но аз толкова време си я бях чакал колицата, че само исках да си я взема читава.

След няколко седмици (а може би нямаше и седмици...не помня вече, беше много отдавна) си паркирам колата, тръгвам да излизам, чувам 1 път - прас..., при което вратата натежава в ръцете ми. Шашнат, но разбирайки какво се случва (единия амортисьор се е откачил) затварям вратата и звъня на Фенс да му кажа какво се случва и се разбираме пак да я карам да я оправя. Отварям вратата да си влезна, чува се още 1 път..прасс.. и изпуска и втория амортисьор. Хайде викам 1 приятел на близо да помага. Закачихме амортисьорите, въпреки че на единия легълцето се е счупило. Закарах я на Фенса, оправи я...регулира я там, както си трябва и си заминах.

Междувременно си дооправих предния капак, защото веждите бяха криви...

Иииии един хубав ден пак си влизам в колата, пак прас...но този път не е амортисьор, а просто вратата както си стърчи във въздуха, тръгва да пада настрани. Хайде пак Фенс..пак бия път от Младост до Орландовци... Тоя път се оказа че лагера дет държи вратата се е строшил..Смени го Фенса и си заминах. Значиии интересни факти са: При скорост 170км/ч шофьорската врата (която е по проблемна) се отваря с около 2 пръста отгоре от към прозореца и вътре нявява прилична струя ветрец. Надали някой от вас, който чете темата ще ми повярва, но на магистрала Хемус ме е удряло камаче по бузата докато карам. За тези месеци които минаха, пантите пораждясаха и когато си отваряш и затваряш вратата, все едно слушаш как Титаник потъва.

И така мили ми колеги. Имах и още изживявания с тез врати, но вече написах доста. Да, пинизчийско е кат спреш и вирнеш вратата, но като знаеш през какво си минал и какво е да караш по тоя начин...ти минава кефа от погледите вперени в теб...

Не обичам разправиите, не обичам да топя храта, но съм длъжен да кажа на бъдещте тунинг-маняци, да внимават на кого си доверяват автомобилите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахах ся си говорих с него на скайпа! Ето лога:

[09:33:46] Vlado каза: добър ден

[09:35:52] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: dobar da e

[09:36:08] Vlado каза: казаха ми че боядисваш добре

[09:36:16] Vlado каза: искам една кола да ми правиш ако може

[09:36:23] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: koi ti kaza ?

[09:36:43] Vlado каза: ами един твой клиент

[09:36:44] Vlado каза: Миро

[09:38:08] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: moje

[09:38:11] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: kaji

[09:38:16] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: kakvo trqbva da se boqdisva

[09:38:16] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: ?

[09:39:17] Vlado каза: значи става въпрос за заден калник на CLK . Има две точки от врата и ме дразнят, но трябва да се пръска целия калник, за да не личи

[09:39:24] Vlado каза: лилав металик е колата

[09:40:15] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: dobre shte go prasnem no

[09:40:23] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: v momenta imame

[09:40:29] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: super mnogo rabota

[09:40:36] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: a i otvarqme nov serviz

[09:40:50] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: dali shte moje da po4aka do drugata sedmica ?

[09:41:24] Vlado каза: мухахахахах ей паляк КОЛАТА МИ ЩЕ ТИ ДАМ ДА ПРЪСКАШ САМО АКО СЪМ БОЛЕН ОТ СПИН ПОСЛЕДЕН СТАДИИ. НАЛИ ТЕ ВИДЯХ КАК СИ ОСРАЛ НА ОНОВА МОМЧЕ ГОЛФА ВЕ НЕКАДЪРНИК

[09:41:49] Vlado каза: НАЛИ АКО НАПРАВИШ И МОЙТА ТАКА ЩЕ ТИ ИЗВИЯ НЯКОЙ ВИНКЕЛ ОКОЛО ВРАТА

[09:41:57] Vlado каза: ДА БЯГАШ ДАЛЕЧЕ, АМА МНОГО ДАЛЕЧЕ

[09:45:34] Vlado каза: братчед ко стана ве

Бухахахах аз незнам как има толкова търпеливи хора! Както каза КРО ако ми направи така колата, никога повече няма да може да боядисва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама иначе работа не отказва и кълве като гол шаран ако някой му няма телефона по надолу в лога е :flipoff::birthday::birthday:

[10:18:14] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: ?

[10:18:25] Stefan Aleksandov каза: Здравейте

[10:18:31] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: zdr

[10:19:18] Stefan Aleksandov каза: звънях ви няколко пъти но все не мога да се свържа с вас Жоро от горубляне ми даде вашите координати

[10:19:44] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: dam ?

[10:19:51] Stefan Aleksandov каза: става въпрос за една А класа

[10:20:04] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: dam kakvo za neq ?

[10:20:07] Stefan Aleksandov каза: леко е остъргана от едната страна

[10:20:29] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: snimki ?

[10:20:48] Stefan Aleksandov каза: дали ще можете да я погледнете и да кажете как и за колко време и пари може да се оправи

[10:21:21] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: moje poprincip no dali moje da iz4aka do drugata sedmica che otvarqme nov serviz i

[10:21:29] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: sme

[10:21:34] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: po cql den v dvijenie

[10:21:35] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: ...

[10:21:53] Stefan Aleksandov каза: ами не е спешно тя си е в движение

[10:22:33] Stefan Aleksandov каза: само някакъв актуален телефон и да ми дадете и да кажете кога да ви се обадя

[10:23:07] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: a na tozi telefon poprincip , sega imat neshto problem v mtel za tova nemoje da se svarjete ... inache si e aktualen telefona

[10:23:17] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: daite i vashia tel za vseki sluchai

[10:24:13] Stefan Aleksandov каза: 0878хххххх Цветелина Александрова

[10:24:40] Stefan Aleksandov каза: хмм аз нямам м телски телефон

[10:24:53] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: ne govora za moq

[10:25:05] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: che neshto se bazika mrejata

[10:25:12] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: i za tova nemoje da vlezete vav vrazka

[10:25:15] Stefan Aleksandov каза: Жоро да не ми е дал някой друг

[10:25:23] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: 0888649190

[10:25:58] Stefan Aleksandov каза: ами не този го нямам сега ще го запиша

[10:26:09] Stefan Aleksandov каза: кога да ви потърся ?

[10:26:10] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: hmm a kakav vi e dal ?

[10:26:16] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: emi primerno v ponedelnik

[10:26:19] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: drugata sedmica

[10:26:36] Stefan Aleksandov каза: Добре благодаря ви и лек ден

[10:26:45] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|FeNs-TuNinG|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿ каза: lek den i na vas

А кой е тоя Жоро от горубляне и аз не знам :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а отговора на фенса за разговорите кърти :musik::birthday: :birthday:

Ново мнениеПуснато на: Вто Окт 28, 2008 12:23 pm Заглавие: Отговорете с цитат Добави потребител към игнор листа

това са подправени разговори ... ц ц ц на много долно ниво падна любо ...

хахахха проблем с мтел-а тук се сасипахме да се смеем по добре да беше измислил по достоверен разговор ебати пича .... Very Happy Shocked

п.п. мтел немогат да си позволят да имат проблем , а и да имат веднага прехвърлят абонатите на проблемната мрежа в друга свободна ... мисли малко преди да пишеш глупости бе пич .. и тва за новия сервиз - все още сме си в стария и се труди додето ти си измисляш разговорчета по скайп хах...

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=112970&start=120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности за СУМИСТА :hilezh:)

това са подправени разговори ... ц ц ц на много долно ниво падна любо ...

хахахха проблем с мтел-а тук се сасипахме да се смеем по добре да беше измислил по достоверен разговор ебати пича .... :D :shock

п.п. мтел немогат да си позволят да имат проблем , а и да имат веднага прехвърлят абонатите на проблемната мрежа в друга свободна ... мисли малко преди да пишеш глупости бе пич .. и тва за новия сервиз - все още сме си в стария и се труди додето ти си измисляш разговорчета по скайп хах...

Мухахахахахаха смешникооо ти кво си помисли че аз не чета и тука ли бе ето ти принтскрийн на това дето ми писа сутринта

Боже боже колко мъка има по тоя свят.

1218065.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета се сещам че имам една кола за правене, и ме гложди перверзната мисъл да му я закарам....

Ми да му я закараме заедно ако искаш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата но........ за Мтел.Имат си и то сериозни проблеми.2 години чакахме за клетка до сервиза защото нямахме почти никакъв обхват,и това при положение,че фирмата в която сме включени като група правим около 50-60к лв. сметки на година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да му я закараме заедно ако искаш :hilezh:

Когато кажеш :lol:

Все пак- някой трябва да ме върне до дома :lol:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз сервиз си имам тепърва тенекиджия няма да ставам ама че ще му ходя на гости е сигурно аз му поствам принтскриин а тоя ми вика че било лъжа на фотошоп съм го бил направил :hilezh::stupid:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...