Jump to content

ТЪРСЯ Audi A4 1.8T Avant Quattro


Recommended Posts

напротив днес натрупа ужасно много сняг ... метнах 4-те чисто нови MICHELIN ARCTIC ALPINE на стария PASSAT на братлето и не закъсах абсолютно никаде ...

ама ми се кара QUATTRO та знаеее ли се и търпя все още ... пък дано `ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА` дядо коледа донесе по едно A4 1.8T quattro :)<_<;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги никой неми отговори за колко време започва да духа топло климатроника при студен старт на двг. и още нещо,

бордовия комп на А4 1.8Т+Q от къде се борави с него, не трябва ли на лоста за чистачките да има 2 бутончета на върха или се бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи топлото задухва след 5-10 мин. Борд комп. имаш ако имаш и голям дисплей в средата на таблото. И да има едно копче на лоста на чистачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи топлото задухва след 5-10 мин. Борд комп. имаш ако имаш и голям дисплей в средата на таблото. И да има едно копче на лоста на чистачките.

Значи , виждал съм че такова копче има от горната страна на лоста за чистачките ама на таблото не е с целия дисплей (фис) а с лампите и 2 продълговати по-надолу.

Това кво значи има или няма?

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой неми отговори за колко време започва да духа топло климатроника при студен старт на двг. и още нещо,

бордовия комп на А4 1.8Т+Q от къде се борави с него, не трябва ли на лоста за чистачките да има 2 бутончета на върха или се бъркам.

Първо да поясна че моя е слаган допълнително, пък и съм дизелак.

Много зависи от външната Т.

Когато е много студено и климатроника е на АУТО, вентилатора се включва на първа степен (няма смисъл да духа студено в купето) и когато входящия въздух стигне някъкъв минимум сам се усилва до шеста степен. След като се отопли купето сам започва да се намаля.

При Т около 0, топлото идва към 10-12 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма. Нямаш ли дисплей , няма и борд комп. Това копче е за интервала на чистачките. Копчето за борда е отстрани. Има едно и отдолу, то е за ресет на стойностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма. Нямаш ли дисплей , няма и борд комп. Това копче е за интервала на чистачките. Копчето за борда е отстрани. Има едно и отдолу, то е за ресет на стойностите.

Е той интервала не се ли настройва от лоста , колкото по нагоре толкова по малко интервал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега май си се уредил вече или само тъка ми се струва хах :hilezh::blink::hilezh:

де да бях ама несъм , търся компетентна информация за тези бордови компоти.

има различни табла и на някои има борд на други не и немога да ги разбера кой с какво е, пък и снимките са кофти . За сега едно е ясно тези с фис голения дисплей имат борд а другите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другите с лампичките и тънките 2 редчета нестават и не бих си взел тъкова /лично мое мнение де/

а иначе днес отново в Дупница гледах едно AUDI A4 1.8T quattro 1997г. беше Комби /тъмно-синьо/ имаше Рекаро салон

имаше Бордови Компютър с Голям ФИС-дисплей ... и там другите стандартни екстри ... регистрирано беше ... на около 8000лв. с договаряне и ми се видя добро горе долу ама не е Фейслифт и не му обърнах 100% внимание :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бордови Компютър с Голям ФИС-дисплей .

С тия фис-ове само проблеми можеш да очакваш. Наистина са много готина екстра, но всички дисплеи избледняват или потъмняват и им изчезват надписите. Смяната е към 300 и кусур лева и тук във форума само един колега извършва смяната, защото е много пипкава работа. Няма пълно щастие... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от какво или защо избледняват ми е много интересно??? :D:rolleyes:

а иначе мойто лично мнение нека го има тоя ФИС пък хаха ... кога ше цъкаме CS :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от какво или защо избледняват ми е много интересно??? :D:rolleyes:

а иначе мойто лично мнение нека го има тоя ФИС пък хаха ... кога ше цъкаме CS :lol::lol:

Когат кажеш бе assassin.gif:lol: Иначе дисплея нещо издиша, губят му се пиксели, почва горната му част да почернява и т.н. Просто колите са стари. Ако го смениш, към 300-400 лв. и ще държи още 10 години сигурно :lol:

Редактирано от doncheff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха ще рискувам да чакам да взема с ФИС пък дано не е тръгнал да си заминава ...

ще гледам лятото да не го пече много слънце да избледнява или пък дупките по леко да ги взимам да не дрънка толкоз ...

иначе тия дена ше поцъкаме CS хаха ... :rolleyes::D:lol:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха ще рискувам да чакам да взема с ФИС пък дано не е тръгнал да си заминава ...

ще гледам лятото да не го пече много слънце да избледнява или пък дупките по леко да ги взимам да не дрънка толкоз ...

иначе тия дена ше поцъкаме CS хаха ... :rolleyes::lol::lol:

Бе то не е от времето и от дупките, ами от годинките-е-е-е :D

Иначе за CS-a нямаш проблеми 29526.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другите с лампичките и тънките 2 редчета нестават и не бих си взел тъкова /лично мое мнение де/

Какво значи нестават, нямат борд комп или имат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене имат ама не е напълно усъвършенстван ...

защото едно е ГОЛЯМ ФИС-дисплей или МАЛЪК ФИС-дисплей дето ти изписва бая данни да не изброявам ...

друго е 2 редчета дето изписва една температура и незнам още къкво колега ...

ама едното е за сметка на другото както каза колегата doncheff тези с ФИС-а идва му времето и става една .... и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене имат ама не е напълно усъвършенстван ...

Какво ще рече това, значи имат така ли?

Този дисплей за температурата е най долния май- прав ли съм. Той ли се ползва от бордовия или другия над него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не да се лъжеме ама съдейки по някой неща без ФИС-дисплея май НЯМА БОРДОВИ КОМПЮТЪР колега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги направих своя избор. Намерих това което търсех, с малки компромиси от моя страна но колата ми хареса и я отнесох.

А4 1.8 Т Avant Quattro 98г. доста е запазенка външно и вътрешно , всички системи и копчалъци работят. Та това е за сега , по късно може да кача някоя снимка. :vielposten:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо коледа е бил добър с някой май май :)

Евала колега честито за новата придобивка от тука натам безаварийно и безпрепятствено шофиране ти пожелавам ...

Задължително постни снимки да видиме Аванта ... айде и всичко най най отново! :gut:

Аз обаче още няма се радвам на Куатро за съжаление :(:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо коледа е бил добър с някой май май :)

Евала колега честито за новата придобивка от тука натам безаварийно и безпрепятствено шофиране ти пожелавам ...

Задължително постни снимки да видиме Аванта ... айде и всичко най най отново! :gut:

Аз обаче още няма се радвам на Куатро за съжаление :(:flehan:

Мерси колега , дано и с теб да е благосклонен дядо коледа.

Ми кво да ти кажа колега , снижаваш малко критериите и ще намериш. Аз така направих, след фейслифта трудна работа само дизеларки , пък ако намериш 1.8Т тя пък куатро няма и така.

Както викаше един колега от форума пълно щастие няма мамка му.

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито!Много безаварийни км. и да те радва.Без компромис не може,важно е да се доближава максимално до това което си търсил.Аз мойта(същите характеристики) я избирах 5-6 м. и на края пак с компромис само,че с цената.Важно е ти да си доволен и не слушай философите-можеше да земеш по-нова,можеше да е по-ефтина и т.н.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...