Jump to content

2 проблема с ABS и тресене на предница


Tani

Recommended Posts

В Събота пътувах в прованса и установих 2 скакани проблема.При положение че преди седмица изправих Жантите при 160км започва да тресе, рейката ми е тръгнала, възможно ли е да е от нея.Второто което се случва е при 140км/ч светва ABS-а и мига червената ламба,Стефчо я чисти преди време, но сега се появява пак.Гасиш двигателя, палиш и всичко е наред,едната накладка(предна лява е заминала) утре слагам нови,възможно ли е от нея да светва?Интересно е че точно на 140км/ч и свет... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота пътувах в прованса и установих 2 скакани проблема.При положение че преди седмица изправих Жантите при 160км започва да тресе, рейката ми е тръгнала, възможно ли е да е от нея.Второто което се случва е при 140км/ч светва ABS-а и мига червената ламба,Стефчо я чисти преди време, но сега се появява пак.Гасиш двигателя, палиш и всичко е наред,едната накладка(предна лява е заминала) утре слагам нови,възможно ли е от нея да светва?Интересно е че точно на 140км/ч и свет... :hilezh:

Колега, как разбра че рейката ти е тръгнала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и мойта по същия начин при 160 някъде се разтрисаше предницата. Ама след това изправих джантите и не съм я тествал. Възможно ли е наистина от рейката,че мойта тогава течеше - смених я с 2-ра ръка... сега и тая се разтече...е*** съм му пикливата кекава рейка а е цифра пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е подобно:

1. Когато стигна 120-140 км / ч и предницата се разтриса.

2. Когато натисна спирачките, същото тресене.

Някой има ли представа какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е подобно:

1. Когато стигна 120-140 км / ч и предницата се разтриса.

2. Когато натисна спирачките, същото тресене.

Някой има ли представа какво може да е?

Криви спирачни дискове!!!

При мен към 220 става малко шумничко но поносимо :)

По принцип карам с не повече от 140 на магистрала и 120 на второстепенен ама е така исках да пробвам колата кво може,май може и повече но не мисля да вдигам повече от 140 с тая дърта кошница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как разбра че рейката ти е тръгнала?
Майстора ми каза, пръв го забеляза колегата Raino :)
Тя и мойта по същия начин при 160 някъде се разтрисаше предницата. Ама след това изправих джантите и не съм я тествал. Възможно ли е наистина от рейката,че мойта тогава течеше - смених я с 2-ра ръка... сега и тая се разтече...е*** съм му пикливата кекава рейка а е цифра пари.
Рециклира ли я или я подмени с 2-ра ръка?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криви дискове, 100%, още повече че се проявява и при натискане на спирачката. Вземаш нови качествени и забравяш за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора ми каза, пръв го забеляза колегата Raino :steinigung:Рециклира ли я или я подмени с 2-ра ръка?

Как кога да видя мойта рейка на какво дереже е на А4 2.6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криви дискове, 100%, още повече че се проявява и при натискане на спирачката. Вземаш нови качествени и забравяш за проблема.

Още един глас за криви дискове - при мен беше 1000000% същото положение, смених дискове и заспа! Рейка съм сменял с втора ръка проблем нямам ама за тресенето беше същото, като сложих нормални НОВИ дискове и нови накладки - няма НИЩО ТАКОВА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...