Jump to content

NAVI PLUS за В5


MakMakoB

Recommended Posts

Колеги, докато разглеждах немското попаднах на следното:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

Искам да попитам дали ако си купя навигацията и окабеляването ще може да се свърже на моята? (10/98 В5) :hilezh:

Гледам, че и някои от фейс лифтнатите В5-ци също са с тази навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш предвид, че колата която съм да за пример не е излязла от завода с такава навигация? Само В5-те след феиса ли са с тази КАН-шина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шината се продава навсякъде, тя е най-малкия проблем. Има доколкото знам доста разкостване, но пък според мен си струва. Само си дай сметка, че моментално ще станеш обект на желание за гепачите и има доста ключалки и стъкла да смениш. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daks, аз колата си я държа в гараж, но въпроса е дали някаде има някой герой който може да извърши тази манипулация? Или най-добре да сменя колата с някоя друга. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При повече упорство такава навигация влиза и във Фолксваген Костенурка от 65-та и си бачка на 6. Въпроса е на каква цена и струва ли си. Иначе мерака е като диарията: докато не излезе не минава.

Аз много се бях замислил за една такава навигация наскоро пусната за продажба във форума. След малко консултации се разубедих: самата навигация е безполезна за България, търси други компоненти из колата по КАН шината и като не ги намери пищи за грешка, няма входове и т.н. Общо взето голям цветен ВЕФ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...