Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,

Предната броня оригинална подготвена за боя мога да ти я доставя за 450лв, а има и алтернативна, но имай в предвид,че качеството е доста лошо и много лесно се чупят и са около 200лв

Предната решетка оригинална за 120лв

П.С.

Извинявам се за забавянето, скъсаха ни кабелите на интернета и телефона и от 3 дни работата м ие изключително затруднена :zustimm:

Здравеи колега,тази снимка показва за 1з мотора ,на2.5аат е савсем по друг начин. Нямам метална тръба а е цял маркучbia.gif

Колега,

От снимката която ти пратих 1,2 и 3-ти номер са за твоята кола, а само 25-ти номер не е за твоята кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Можеш ли да ми кажеш цена за задна щанга /подобна на предна кормилна, която от едната страна с ябълковиден болт се хваща към шенкела а от другата към купето чрез болт и тампон/ с тампоните към нея за В3 1.8 quattro JN мотор.

Съжалявам, че не прилагам снимка но ако така не се сещаш за какво питам - ще направя и изпратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

знам за ккаво говориш, само че са 2 модела и ми трябва рамата за да видя на теб кой точно ти трябва.Прати ми я ако искаш на лично направо и ще ти дам отговор

Поздрави и успешен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Можеш ли да ми кажеш цена за предни дискове и накладки за А6 3.0TDI quattro.Мотора е ВМК

Благодаря

Редактирано от sagiboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Можеш ли да ми кажеш цена за предни дискове и накладки за А6 3.0TDI quattro.Мотора е ВМК

Благодаря

Здравей колега,

За да мога да видя точно с какви спирачки е колата, трябва да ми пратиш рамата на лично съобщение и ще ти направя предложение

Приятен ден от мен

Димо

П.С.

За колегата, който е питал за седелката- не мога да бъда полезен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Можеш ли да ми дадеш цена за преден ляв и преден десен подкалник. Маншон каре на предно дясно колело. Подгревни свещи и свещите за допълнителния подгрев на антифриза. Колата е А3-ка, 1.9 ТДИ, кода на мотора е ASV. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За подкалниците те съветвам да избереш оригинални такива, защото заместитлите които се предлагат са от една много гадна пласмаса и много лесно се чупят.Оригиналните са по 60/лв в Порше, а аз мога да ти ги доставя от Германия за 4-5 работни дни за по 45лв/бр.Иначе заместителите ще са около 30-ина лева, просто не си заслужава малката разлика в цената

Отосно маншона- цената с грез и необходимите скоби на GKN 25лв към теб!

Подгревни свещи Beru 26лв/бе цена към теб като ти трябват 3бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

За подкалниците съм съгласен с теб и най-добре ще е оригинални, защото и аз чух лоши неща за заместителите. Колкото до маншона предполагам, че това е цена за някакъв заместител, т.е. не оригинален. Или греша? Като качество предполагам, че този който ми предлагаш е добър. Колкото до подгревните свещи те нали са четири подгревни и три допълнителни за подгрев на антифриза. Тези които ми предлагаш са за допълнитения подгрев предполагам. Съжалявам ако някъде греша, но не съм много на ти с тия неща. Предварително благодаря за всичко.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай нещо аз съм се отплеснал

значи трябват ти 4 подгревни свещи на NGK ти давам цена 16лв/бр и отделно 3, които на Beru ще ти бъдат по 26лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отосно маншона- цената с грез и необходимите скоби на GKN 25лв към теб!

Колкото до маншона предполагам, че това е цена за някакъв заместител, т.е. не оригинален. Или греша? Като качество предполагам, че този който ми предлагаш е добър.

Здравей колега.

Ако ти е удобно да ми отговориш и за маншона.

Предварително благодаря.

Редактирано от galimir®
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маншона не е оригинален, но е на марката GKN които правят каретата за първоначално вграждане.Много качествени са и си върви с всички необходими скоби , болт и грез

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента се отказвам защото ми възникнаха други проблеми. Благодаря ти за отделеното време и се извинявам. Всичко най-хубаво за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Искам да попитам за смукателните колектори и мотор4етата за 3.0TDI 2004/08.Морота е BMK.Ако можеш да ми кажеш цена?Благодаря предварително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Тези вихрови клапи ги има амо оригинални.Ще ми трябва рамата на автомобила за да мога да ти проверя точно и да ти дам съответно цена

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Тези вихрови клапи ги има амо оригинални.Ще ми трябва рамата на автомобила за да мога да ти проверя точно и да ти дам съответно цена

Поздрави и приятен ден

Димо

Здравей колега,ето номера на рамата-WAUZZZ4F45N027631

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо здравей.Трябват ми селенови втулки за ауди 80 87г. 1.6дизел 4бр.за двата носача,по възможност лемфьордер или други с добро качество. Напиши ми и цени за отделните марки благодаря предварително и честит празник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,ето номера на рамата-WAUZZZ4F45N027631

Здравей колега,

Ситуацията при теб е следната

смулателните колектори си вървят к-т с тези клапи на края като цената на оригинални такива е 870лв в Порше, аз мога да ти ги доставя за 4-5 работни дни от Германия за 660лв/бр

Отделно могат да се поръчат само самите моторчета, като там цената е 500лв/бр, а с доставката пак за същото време 395лв/бр

Поздрави и приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Тампончетата мога да ти ги предложа по 7лв/бр на Лемфьордер, като това са най-доброто като качество което може да се предложи за тези тампони

Поздрави и приятен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве?,колега,трябват ми предни спирачни дискове за А6Ц5 2.5ТДИ модел01.2001г номер на рама;WAUZZZ4BZ1N097932 вентилирани,марка и цени!Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ситуацията при теб е следната

смулателните колектори си вървят к-т с тези клапи на края като цената на оригинални такива е 870лв в Порше, аз мога да ти ги доставя за 4-5 работни дни от Германия за 660лв/бр

Отделно могат да се поръчат само самите моторчета, като там цената е 500лв/бр, а с доставката пак за същото време 395лв/бр

Поздрави и приятен ден!

Здравеи колега!

Мерси много за инфо-то!Засега май ще пробвам с чистене,а ако не стане ще те имам впредвид да ги поръчаме най-вероятно от Германия!

Чао засега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...