Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

кога ще ти е удобно да ми пратиш перката за виското?

Здравей колега,

Само кажи къде и кога трябва да я пратя и действаме

ако искаш ми се обади най-добре по телефона и ще се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здр. колега интересуве ме термостат(цена) за A6 c4 2.5TDI (AAT-код на мотора)95г.

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Най-добрият вариянт който мога да ти предлжа е ремъци на Gates или Contitech и ролки на Ina и Litens.Това са най-качествените марки по ангренажа, които правят и частите за първоначално вграждане за Ауди.

Ангренажният ремък+2-та външни ремъка+ обтяжната ролка + паразитната ролка мога да ти ги дам за 145лв

Водната помпа при AFN двигател не е задължително да се сменя, тъй като не се върти от ангренажния ремък, а от външните, но все пак ако не знаеш дали е сменявана винаги препоръчвам да се направи, защото така и така колата е влязла за обслужване.Цената на хубава помпа Hepu която мога да ти предложа е 75лв, а на по-евтин вариянт 55лв

Поздрави и приятен ден

Димо

Здравей колега,

Имам още един въпрос. Погледнах вчера под капака и се оказа че ремъците са освен ангренажния още три а не два. Един на алтернатора, един на хидравликата и още един ама не съм сигурен за какво е. Необходим ли ти е номера на рамата за да се уточни кои и какви точно ремъци са нужни.

Също ме интересува на а3 97г. 1.6 бензин същото всички ремъци и ролки и цени за тях.

Благодаря ти предварително, ако искаш може да се чуем и по телефона да се уточним в детайли само кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега интересуве ме термостат(цена) за A6 c4 2.5TDI (AAT-код на мотора)95г.

Поздрави :hilezh:

Здравей колега,

За теб мога да предложа следните вариянти:

1.Оригинален термостат с поръчка 4-5 работни дни от Германия за 52лв

2.Термостат на Behr 22лв цена към теб

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Имам още един въпрос. Погледнах вчера под капака и се оказа че ремъците са освен ангренажния още три а не два. Един на алтернатора, един на хидравликата и още един ама не съм сигурен за какво е. Необходим ли ти е номера на рамата за да се уточни кои и какви точно ремъци са нужни.

Също ме интересува на а3 97г. 1.6 бензин същото всички ремъци и ролки и цени за тях.

Благодаря ти предварително, ако искаш може да се чуем и по телефона да се уточним в детайли само кажи.

Здравей колега,

Ако искаш ми се обади най-добре да се разберем точно,но принципно AFN двигателя е само с 2 външни ремъка, освен ако нещо не е преправяно- не знам

Относно А3-ката

Ангренажен ремък+водна помпа+ обтяжна ролка - пак с най-качествените марки за тези неща 170лв цена.

За външния ремък трябва да ми кажеш дали има климатик колата.Към него има и един обтегач който ще струва 68лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Интересувам се цените на висящ лагер за а4 афн 1.9 тди куатро 99г., а също така и две карета за кардана(предно и задно). Частите да бъдат чисто нови с високо качество. На ЛС най-добре. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За жалост нито, каретата , нито висящият лагер се предлагат отделно.Целият кардан се предлага като една цяла част.Цената на нов такъв мисля е безсмислено да ти я казвам, но пък знам къде рециклират тези валове и ще останеш доволен.Ако имаш интерес свържи се с мен и ще ти дам координати на базата

Приятен ден

Димо

Колега, дай цена на дясна кормилна щанга за ауди б3 1.6 тди. и адрес моля

Здравей колега,

Да ми кажеш само кола година е колата, защото има 2 модела до 86-та и след 86-та

До 86-та ако е колата я имам и мога да ти я дам за 54 лв цялата щанга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо.Интересува ме цена за горивен и въздушен филтър за А4 1.9 тди 131кс. код на мотора AWX и задни накладки не е куатро,от пред съм с 288мм.диск. Ако може на няколко марки. Благодаря ти предварително Успешен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Въздушен филтър на Knecht 28лв цена към теб, 23 на Kolbenscmidt и 15лв на Champion

Задни накладки АТЕ 60лв,Ferodo 45лв

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Димо,дай цена за масло Castrol Magnatec Diesel 10W-40 5л. или нешо подобно полусинтетика,двигателя ми е АФН,маслен филтър,горивен,въздушен.Масло за хидравликата 1л., в момента е червено и е на минимума,знам че трябва да е минерално ама е синтетика.Поздрави от Варна :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли климатичен радиатор и воден радиатор за audi 80 б3 1.8s също десен фар,маската която е пред радиатора ????

Редактирано от Димитър_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Castrol 5лт 60лв

Маслот за хидравликата трябва да ти е зелено.Имам оригинално такова като литъра е 20лв

Маслен, горивен и въздушен 53лв

Поздрави и успешен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Перката мога да ти я предложа на 87лв, но все пак ако решиш ще ми трябва рамата за да видя с точност дали е тази която си мисля

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Това което мога да ти прелдожа е следното:

Горна помпа Закс 155лв цена към теб

LPR 55lw

Долна помпа Sachs 120lw

LPR 35лв

Закс са пакетирани BOGE най-вероятно каквито са оригиналните на колата ти.LPR са италиански с не лошо качество

Поздрави и успешен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Мога да ти ги предложа за 70лв двата филтъра с активен въглен

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега, не мога да ти предложа такова нещо!

Може ли цена на термостат за Ауди А3 1.6 101к.с. 99г.

Здравей колега,

Термостатът мога да ти го предложа в 2 вариянта:

1.Оригинален 58лв оригинален

2.Behr 23лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...