Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

мога ли да попитам за температурен датчик, този който показва температурата на арматурното табло за ауди 100 2.0 16V АЦЕ, но да е с 4 пинчета -цена

Редактирано от Димитрова
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега,ангренажен ремък и ролки за А4 1.9тди ,115 коня,2000 година,фейслифт каква цена имат?

Здравей колега,

Цената която мога да ти дам за ангренажен ремък + 2-те ролки + хидравличния обтегач + водната помпа9която при теб е част от ангренажа и задължително трябва да смениш) с най-качествените части е 360лв. Ролките са на INA, Ремъка Gates, водната помпа Hepu.Това са марките които се ползват за първоначално вграждане и не те съветвам да се прави компромис за нещо малко по-евтино

Поздрави и успешен ден

Димо

мога ли да попитам за температурен датчик, този който показва температурата на арматурното табло за ауди 100 2.0 16V АЦЕ, но да е с 4 пинчета -цена

Здравей,

Само да попитам кой от двата датчика трябва, защото ти ме питаш за 2 тразлични неща.Имаш датчик които е с 2 крачета, а на олата има такъв и с 4-ри той дава информация и на комютъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Цената която мога да ти дам за ангренажен ремък + 2-те ролки + хидравличния обтегач + водната помпа9която при теб е част от ангренажа и задължително трябва да смениш) с най-качествените части е 360лв. Ролките са на INA, Ремъка Gates, водната помпа Hepu.Това са марките които се ползват за първоначално вграждане и не те съветвам да се прави компромис за нещо малко по-евтино

Поздрави и успешен ден

Димо

Здравей,

Само да попитам кой от двата датчика трябва, защото ти ме питаш за 2 тразлични неща.Имаш датчик които е с 2 крачета, а на олата има такъв и с 4-ри той дава информация и на комютъра?

Здравей, значи питам за този датчик, който е с 4 крачета и дава информация и на компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи този датчик е доста скъпичак и мога да ти го предложа в 2 вариянта

1.Производител Behr на цена от 65лв към теб с отстъпката

2.Оригинален с поръчка от Германия за 4-5 дни 165лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме цена за задни амортисьори за Ауди Б4 седан , предно, Боге маслени. Също прашници и ударни тампони. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи този датчик е доста скъпичак и мога да ти го предложа в 2 вариянта

1.Производител Behr на цена от 65лв към теб с отстъпката

2.Оригинален с поръчка от Германия за 4-5 дни 165лв

Благодаря ти, ако реша нещо ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , колега пак ще сменям масло посленото което ми даде ми хареса.

Ще ми сметнеш ли 5 литра Castrol magnatec 5w40 ( мисля , че такова сложих миналия път ) както и всичките филтри.

И цена за заден ляв лагер на главина.

Колата е Ауди А4 (B5) 97ма 1.8 турбо куатро avant - AEB.

Надявам се няма да е проблем след седмица две да ги взема от магазина на канала ?

Благодаря ти отново !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега искам да попитам амортесьори за б-4 93 1.9тди комплект с маншони,ударни тампони

прахоуловители,шарнири и дискове.С две думи цялата предница+задни амортесьори. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей димо , трябват ми лайсните на вратите на А4 avant 98-99г. Става въпрос за лайсните които са в долния край на вратите не тези по средата на вратите! Моля за цена и евентоално до колко време ще ги доставиш. Благодаря предварително ето и тел за кон. 0879484541

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

няма проблем да ги вземеш когато ти е удобно от магазина, само ще ми кажеш предни ден за да ти ги пратя

Иначе лагера задния на FAG ще ти е 58лв за теб

Приятен ден ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тази част има нов номер и мога да я предложа с доствавка 4-5 дни от Германия за 90лв

Успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Този държач мога да ти го предложа за петък оригинален на цена 26лв

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, колега! Първо искам да се извиня ако някой преди мен е питал но 139 страници наистина ми се сториха много.Търся разширително казанче за водното охлаждане Ауди А6 2.5 TDI(2002-2005) 120кв/163 к.с. , но важното е да от този двигател понеже има един допълнителен вход. Прилагам и снимка.Благодаря предварително!

post-72546-0-91334400-1341838914_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Няколко дена не бях в България и нямах възможност да ти го проверя.Ако все ое се нуждаеш от ингормация за 37лв мога да ти поръчам оригинално такова от Германия

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет Димо бензинова помпа за А6 1995 2.0 16в

прилагам снимка на моята,ако има алтернативни решения казвай

post-60547-0-47492300-1342180406_thumb.j

post-60547-0-91572000-1342180445_thumb.j

post-60547-0-22281500-1342180489_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Мога да ти предложа пиербург същата като твоята с 1 година гарнация, ако колата се кара на бензин само на цена 350лв към теб

Иначе има и евтина вариянт за помпа 230лв, но е китайска

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Този мигач мога да ти го предложа за 70лв алтернативен и за 95лв като оригинална резервна част от ауди

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо много ти БЛАГОДАРЯ за държача за задна броня за Audi 80 Compi.Винаги ще разчитам на теб когато са ми нужни оригинални части за колата.

Редактирано от caro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...