Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей колега,

Този клапан мога да ти го доставя оригинален за 75лв от Германия за 4-5 дни

За тампони на макферсон мога да те посъветвам BOGE 27лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,колко струва комплект ангренажен ремък + ролките за а4 1.8 125 Hp 1996г. ?

Здравей колега,

К-та ангренажен ремък с паразитната ролла, онтяжната и хидравличния патрон с възможно най-качествеените части мога да ти го дам за 265лв

Поздрави

Димо

колега трябва ми хидражлична помпа за ауди а4 1,6и 101к.с няма клима

Здравей колега,

Ако търсиш нова такава, ще трябва да ми пратиш рамата на колата ти защото има 3 вида рейки, цените са идентични около800-900 лв. Говоря за качествена рейка, а не разни италиански от които нищо не става( лично съм ги пробвал)

Сумата все пак е голяма и предполагаме се ориентираш към втора употреба. Потърси при колегата Емо(emsiaudi) може и да ти реши проблема с по-малка сума

Поздрави и успех!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо,дай оферта за оригинален ангренажен ремък и ролка за Audi 80 2000 16V код на мотора ACE.Ролката е обикновена -не самообтяжна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ако под оригинални имаш предвид такива в опаковка на Audi цената за ремък и ролка която мога да ти дам с доставка от Германия за 4-5 дни е 175лв.Няма смъсил обаче при положение,че мога да ти дам цена 65лв за двете, като качеството няма да се различава по нищо,Същите марки, само че не в опаковка Ауди

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно contitech или Gates. Няма как да ти кажа преди да видя какво има в кутията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега интересува ме цена на накладки и дискове предни и задни за audi a3 1.8 5v 1996god. dvigatel agn vin nomer WAUZZZ8LZVA008850 Може ли цената на накладки и дискове по-отделно. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Би ли ми пуснал рамата на лично съобщение за да видя типа на окачвенето на колата за да ти дам оферта за частите

Поздрави и чакам да ми я пратиш

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е с прекалено ниска предница, а иде зима. Та търся си предни пружини със стандартна големина. Колата e audi a3 1.8T 1997-a

Редактирано от adminimum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Стандарта пружина мога да ти предложа по 75лв/бр

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='bibby7919' timestamp='1347702242' post='1907434'

Да,разбира се чрез пощите може да се прати, друг е въпроса какво точно трябва, защото ако е много тежко ще е скъпо

Здравей колега,

074103500- този номер не ми излиза

037129627D- този маркуч мога да ти го предложа за 195лв с поръчйа от Германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , каква цена можеш да ми предложиш за :комплект съединител с твърд маховик за Ауди А3 , 1998 година , код на мотора AHF

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Само да те помоля да ми пуснеш на лично съобщение рамата на колата за да видя точно типа на спирачната система

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо като можеш моля те дай ми цена на вътрешни накрайници на кормилна рейка както и два долни леви носача.

Колата е Ауди А4 97ма 1.8 турбо , куатро , авант.

Благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...