Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

Първо- да те попитам за нови части ли се интересуваш или втора употреба

Второ- поне кажи каква точно е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба нямам- потърси при колегата     gogotzanovsf 

 

Ако ми дадеш рамата на колата, аз ще ти кажа колко струват нови

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

комплект съеденител;претискателен,феродов и лагер.ауди 80 б3 бензин септември 91год.1,6,70коня 51 кв.23зъба диаметър 210 външен.цени ако е възможно.ложе и на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей колега!

Търся горивна помпа за А4 1.6 бензин 1995 год. Оригиналната е VDO. Върти, но се съмнявам, че не вдига налягане. Може ли да се намери и на каква цена?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей колега,

Май съм пропуснал да ти дам отговор на запитването

Можеш ли да ми кажеш само дали е quattro колата,защото на някои определени модели има разлика. Иначе самата помпа мога да ти я предложа на siemens vdo каквато е и оригиналната, но цената е малко височка за жалост. Има и по-евтини заместители, които са китайски, лично аз не препоръчвам, но ще ти дам цена и за такава все пак. Прати ми само рамата на колата за да мога да съм точен в офертатата

Поздрави и съжалявам за забавянето- някак си съм го цъкнал като прочетено съобщението явно....

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Аз предположих, че си зает и затова не ми отговори:)

Не се притеснявай! Намерих помпа Пиербург и я смених, защото бях на зор - трябваше да карам абитуриент...

Цената е доста висока, но...като си на зор не можеш да се пазариш...
Благодаря за отзивчивостта и се надявам да поддържаме полезни контакти за в бъдеще!

Здраве и успехи ти желая!!!  :zustimm:  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните няколко седмици ми се наложи няколко пъти да пазарувам разни неща от Димо и се убедих на 101%, че той е точния човек за тази работа :)

Благодаря още веднъж за всичко(помощ, перфектното и бързо обслужване и т.н.) от твоя страна Димо!  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пусни ми на лично съобщение рамата на колата за да видя точно с кой мотор е да не стане грешка

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер.

Търся десен халоген с пластмасовата гривна в предната броня на ауди 80 В3. Може и ползван - нямам претенции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам,но само нова

Какво се търси- втора употреба, нова оригинална или нова алтернативна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся втора употреба горе долу запазена сив металик е колата (новата оригинална на шприц ли е)

Редактирано от Иванов.BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, имаш ли такива халогени: post-88592-0-55176400-1402915307_thumb.j

 

Халогените се поставят на тази решетка : post-88592-0-71304600-1402915340_thumb.j, като емблемата на Ауди стои по средата.

Колата е Ауди 80 Б3 1988г.

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нямам точно тези колега

Съжалявам

 

Здравей колега,

Теб ще те посъветвам да си го потърсиш втора употреба от някой колега, защото като нова оригинална част цената просто е крайно неприемлива

Поздрави и приятна вечер!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет Димчо!

Търся табло за А4/В5 . Моето изсъска, изпуши и дотам...Сега съм го свалил, но гледам, че има много повредени писти по платката, а и разни микроелементи има изгорели, та не става за ремонтиране...

Гледам, че има няколко различни номера на самата платка, на задния капак на таблото и на стикерът, който е залепен на него. По кой номер да го търся? Ти имаш ли нещо подръка?

 

Поздрави!

Дядо Настрадин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...