Jump to content

малко помощ 2.5 тди


jazz29

Recommended Posts

колеги карам ауди а4 2.5 тди б6------онзи ден колата запали сутринта и след 7 мин каране ми светна индикатора -----който сутрин чакам да загасне и тогава въртя за да запаля -----не знам как се казва точно---прилича на навит реотан-----като светна си остана да свети --загасих колата и я запалих отново и повече не светеше---- от порше изток ми казаха да я закарам на диагностика---от два дни карам не ми е правила никакъв проблем --а преди 2 месеца правих диагностика всичко беше точно--- някой имал ли е подобен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги карам ауди а4 2.5 тди б6------онзи ден колата запали сутринта и след 7 мин каране ми светна индикатора -----който сутрин чакам да загасне и тогава въртя за да запаля -----не знам как се казва точно---прилича на навит реотан-----като светна си остана да свети --загасих колата и я запалих отново и повече не светеше---- от порше изток ми казаха да я закарам на диагностика---от два дни карам не ми е правила никакъв проблем --а преди 2 месеца правих диагностика всичко беше точно--- някой имал ли е подобен проблем

не съм имал подобни грижи, но това е лампата за подгревните свещи ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, така както го казваш ми се струва че може да ти е изгоряла някоя или няколко от подгревните свещи. Ако температурите са по-високи от -5 градуса ми казаха, че не греят, така че сега вероятно за това не намираш разлика. Доколкото знам с диагностика могат да хванат дали наистина има изгорели ... А дори и да не са те, пак би трябвало да ти кажат от какво е. Щом свети според мен в компа е записано защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това определено е индикатор за грешка

втори вариант са свещите

аз ако съм вместо да се чудя направо мятам 6 броя нови свещи

и без тва са консуматив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се че не са свещите а машинката на педала за спирачката която еди път като натиснеш активира стоповете отзад а също така изпраща информация и на компа за нещо което не ми стана ясно-смених я около 70лв заедно с диагностиката благодаря за помоща .......... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...