Jump to content

Проблем с работата на бензин


emergence

Recommended Posts

И така накратко на газ върви на бензин върви ,но само ако съм в движение прехвърля горивата .

Симптоми :

1)Много зор пали на бензин , трябва доста да повъртя .

2)Разход 25/100 , (не мога да кажа това със сигурност, но за бога виждах стрелката как пада след секи 5-ти километър)

Майсторите не могат да ми обърнат внимание или не разбират или имат много работа . Само един като я огледа ми направи предложението ,че някаква помпичка в карбуратора не работи както трябва .

Е колеги този проблем го влача от има няма 7 месеца , но сега работата се закучи . Двигателят е 1.6 . Всяка подробна схема на карбуратора или предложения как да го оправя ще са добре дошли .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така накратко на газ върви на бензин върви ,но само ако съм в движение прехвърля горивата .

Симптоми :

1)Много зор пали на бензин , трябва доста да повъртя .

2)Разход 25/100 , (не мога да кажа това със сигурност, но за бога виждах стрелката как пада след секи 5-ти километър)

Майсторите не могат да ми обърнат внимание или не разбират или имат много работа . Само един като я огледа ми направи предложението ,че някаква помпичка в карбуратора не работи както трябва .

Е колеги този проблем го влача от има няма 7 месеца , но сега работата се закучи . Двигателят е 1.6 . Всяка подробна схема на карбуратора или предложения как да го оправя ще са добре дошли .

Това с трудното палене, е свързано по скоро с кабели-свещи и центровка...........В карбураторите има само една помпичка (ускорителната), но тя не е свързана с паленето .....Тя подава допълнително бензин, при рязко натискане на педала......На първо време-замерете компресията на мотора, и проверете кабели и свещи......Също и бензиновата помпа, дали качва достатъчно гориво......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...