Jump to content

2.0 ТДИ


Kiro_ludiq

Recommended Posts

Здравйте колеги. Имам няколко въпроса относно А3 2004+ година 2.0 ТДИ 140 к.с. .Надевден ли е този мотор. С какво масло е най-добре да се кара. Потдръжката ми е ясно че не е евтина но все пак къде е най добре да се прави??? Питам тези въпроси защото до 10-15 дни най-късно пътувам до германия за такава и искам да съм наясно долу горе с нещата който се изискват да потдръжката. А и 1 последен въпрос след евентуалното закупуване предполагам че веднага ще се 4ипоса при добре познатият ни колега SUMISTA.

Благодаря предварително и моя за компетентните ви мнения на колеги със същите коли

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност го дават не толкова здрав колкото 1.9 PD версиите. Злите езици дават примери за проблеми глави...

140 коня с чип и предно.... сигурен ли си? А зимата? Питам само.... аз с 285Нм и наистина хубави зимни гуми често се радвам, че съм без чип в големия сняг. Лятото е друга бира, прав си.

Маслото е оригинално от Аudi/VW и е за този двигател. Предполагам 5W40. Сигурен съм, че има и алтернативи, аз лично бих ти препоръчал оригиналдъ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност го дават не толкова здрав колкото 1.9 PD версиите. Злите езици дават примери за проблеми глави...

140 коня с чип и предно.... сигурен ли си? А зимата? Питам само.... аз с 285Нм и наистина хубави зимни гуми често се радвам, че съм без чип в големия сняг. Лятото е друга бира, прав си.

Маслото е оригинално от Аudi/VW и е за този двигател. Предполагам 5W40. Сигурен съм, че има и алтернативи, аз лично бих ти препоръчал оригиналдъ...

Задължително ще е оригиНалдъ и не само маслото ,а ще гледам вичко да си е оригиНалдъ <_< А и ще гледам да е с Quattro въпреки ,че е доста труднода се намери но все пак се надявам да намеря. :flipoff:

Редактирано от Kiro_ludiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...