Jump to content

Лети джанти за Б3


Vorsprung durch technik

Recommended Posts

Понеже държим да са някой от оригиналните модели от Б3 или Б4 в размери 14-15 цола.

За 14 цоловите ми е ясно,но за 15-те не.

Та ако реша на б3-то ми,което е със заводско окачване да му слагам 15-ки какъв размер гума трябва да му сложа.Не искам като товаря хора или от дупки,да си стържа подкалниците,веждите и т.н.При завиване,за да не опира никъде е също много важно размера.Ако може и за цени на 15-ки с подходящи размери да ме ориентирате.

Спрял съм се на размер за 15-ки 195-55-15.Моля колегите с 15-ки на Б3 да споделят мнения

Знам,че темата е разисквана,но държа на пресни коментари пък и не ми се рови назад

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

195/55/15 е малко труден за намиране размер.

195/50/15 седи грозно, 205/50/15 вече е добре.

Не опират нито един от тея размери с 4 човека и багаж поне при мен.

Иначе по калкулатор най-близка до 175/70/14 е 215/50/15 но става широка вече.

Или 195/55 или 205/50 и няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/50/R15 му дават от фабриката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като проверим цените на гумите и направо ше зеем на СЕКТОР джантите :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като проверим цените на гумите и направо ше зеем на СЕКТОР джантите :D

докато се чудиш вече няма да са на пазара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък търся 14ки, някъде ако има :flipoff:

колегата СЕКТОР продава едни оригинални в перфектно състояние!не се оглеждай, а ги взимай!даже мога аз да ти ги доставя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на размер за 15-ки 195-55-15.Моля колегите с 15-ки на Б3 да споделят мнения

Размера е перфектен за Б3!Стават и на 7J джанта,намира се не много трудно,ма не очаквай да е на цената на 195/50/15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на 7J става перфектно 205. На старата ми кошница Антерата бяха 7 и ги карах с 205/50/15.

знам бре нал и аз съм на 205/50 на 7J, просто стана приказка за ореГеналната книжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на всички.Ще се действа според парата и офертите

малко да се стопли и аз ще ти пусна една оферта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата СЕКТОР продава едни оригинални в перфектно състояние!не се оглеждай, а ги взимай!даже мога аз да ти ги доставя!

Да ве, видях ги, ама март се очертава да ходя до Германия и току виж изпаднало нещо интересно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, видях ги, ама март се очертава да ходя до Германия и току виж изпаднало нещо интересно :lol:

охоо, ще имам заявки за теб?мога ли да разчитам?че има едни неща дето тук са бах и парите за мойта каручка.

Редактирано от dominator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/55/15 миналото лято ги купувах по 155лв. Dayton D210 от Диана.

115528170_1.jpg

Това беше най-евтината смислена гума на този размер. Имаше всичко на всичко 5-6 модела като избор. Аз исках поне пирели да сложа, но бяха над 200лв. Нищо не знаех за марката, но парите казаха, че ще са те. Там търговците ми обясняваха каква била шарката, материала..за мен е важно, че когато трябваше колата спря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа,195/55/15 е супер подходящ размер за Б3,същото на профил 50 вече е много малко(ниско)

А именно и цената е проблем!Например същия този Дейтън,за който говори колегата на профил 50 е около 80лв. цената за бройка! :hilezh:

Ако става въпрос само за пари,то 195/50/15 е най-евтиния размер за 15",но неподходящ,според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50/15 в момента карам с такива и нямам проблеми,дори и с спортно окачванв няма проблеми не опират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50/15 в момента карам с такива и нямам проблеми,дори и с спортно окачванв няма проблеми не опират

Е кво опиране очакваш, като си с по-нисък борд от предписания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като купих моите джанти бяха с 195/65/15. Търкалях я месец два така. Колата изглейда като танк. Вкарвах я в едни кърища тогава, голям кеф. Като кача двама отзад, на скокчета опирах, като моята е сравнително висока. Не съм имал проблеми, че колата е била 3см по висока. Ако някой е пробвал 195/60 може да каже мнение. Ако се вярва на думите на колегата ИСО, излиза че гума с 50 профил е почти 2 пъти по-евтина от 55 :hilezh: Това някой може ли да ми го обясни? Все съм си мислел, че колкото по ниска, толкова по скъпа заради по-твърдия борд.За автора на темата, дето на мога да му произнеса ника без да си прахапя езика.Ей тва са джантите.010510945-big.jpgТука колегата ги продава. Само стотинки да има....http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=54695

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага може да се метнеш до Диана-та или некъде другаде и със изненада да остановиш,че размера 195/50/15 е със смешни цени в сравнение със същата марка/модел гума с размер 195/55/15 или 195/60/15 или 205/50/15 примерно! :hilezh:

С две думи 195/50/15 е евтиния голфаджийско-рацерски размер :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...