Jump to content

ФАРОВЕ С Н4


NE DIAL KU

Recommended Posts

Колега аз съм с осрам +50% и светят като 100/90

Преди това карах с такива100/90 без релета допълнителни и т.н. но реших да ги сменя и сега съм с пълвите и нямам проблеми супер са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега взех форове от Компетишън и на единият фар крушката беше "Wurth" 55/60 w.,А другата беше Osram blue и светеше в пъти по-слабо от Wurth.Ако намериш такива на добра цена вземи си.Това е моето мнение.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найтбрейкъра светят добре ама и бързо горят особено през месеците когато и през деня се кара на къси. При мен както не спирам каруцата изкарват по месец. Голям кеф е да ти изчезнат късите насред Тракия в 3 сутринта. Ако са ти изпържени или мръсни рефлекторите обаче, каквито и крушки да сложиш пак няма да светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Филипса ,но нещо ксеноните паднаха на 160лв. и нещо съжалявам , че не бутнах още 110лв за ксенонче .Продавам ги за 30 лв. лампите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Филипса ,но нещо ксеноните паднаха на 160лв. и нещо съжалявам , че не бутнах още 110лв за ксенонче .Продавам ги за 30 лв. лампите.

Свети ли убаво тоя филипс? Как е според теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с бял филипс 55 лева го зех мисля 50/65 и с1м много доволенАз съм с филипс и съм доволен 55 лева бяха бял цвят светят . Перфектни според мен :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех НАЙТ БРЕЙКЪР от ТНТ на Цариградско шосе. Има леко подобрение,но нищо общо с големите приказки и реклами. Това си е една лампа Н4 60/55 вата и от нея не може да се очакват чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филипса блу свети добре .Вчера си купих от същата серия блу вижън и лампи за габаритите за 9,40лв. ,че с тея светодиоди дето изгарят в седмицата ми писна.Пък и всички селяни станахме с диоди вече.Заслужават си парите новите габаритки,светят ярко и не жълтеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...