Jump to content

кои е бушона на лупите за мъгла/C4 100


stanko_g

Recommended Posts

16 15 Nebelscheinwerfer/Nebelschlusslicht Противотуманки

според мен е това - номер 16, 15 ампера.

Но ако задния ти стоп за мъгла работи, може и да не е бушона.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я преди това кажи следното - нали има 2 копчета, с които могат да се включат тия фарове - едното само фаровете, другото пуска и стопа отзад за мъгла. И на двете ли не работят фаровете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи една пробна лампа и мери последователно на 2-та ключа (както казва mshbul ) дали има +12В захранване на самите ключове и после при натискането им на изходящата клема. Ако няма напрежение вероятно е бушон, ако има на ключовете и след тях трябва да провериш директно на куплунзите на фаровете за мъгла. Възможно е да имаш зацапан куплунг или изгорели крушки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи една пробна лампа и мери последователно на 2-та ключа (както казва mshbul ) дали има +12В захранване на самите ключове и после при натискането им на изходящата клема. Ако няма напрежение вероятно е бушон, ако има на ключовете и след тях трябва да провериш директно на куплунзите на фаровете за мъгла. Възможно е да имаш зацапан куплунг или изгорели крушки :P

Едва ли едновременно и двата са изгорели или зацапани. Аз затова го питах дали и от двете копчета не работи, но човека има собствено мнение за това как трябва да получи помощ и не пожела да каже.

А пък на мен боба ми е свършил и не можах да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за ауди 100, с фарове от А6 Ц4, които имах вградени халогени, а отделно колата има халогени в бронята ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата ,че ме е разбрал какво искам да кажа :) Само дето насъм си решил оше проблама ;)Браво на колегата ,че ме е разбрал какво искам да кажа :hilezh: Само дето насъм си решил оше проблама ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...