Jump to content

Компресора на климатроника може ли да се рециклира


Recommended Posts

Защото имам един който ми казаха че е развален и ми седи ей така та ако може да се оправи да го продам компресора е от А3 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, на мене ми "рециклираха" компресора на скоро - само тялото и вала ставаха за нещо, всичко друго майстора го купи отнякъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип знам че не продават оделно части за компресора,но питай при хората които правят климатици могата да ти го вземат защото по тази причина нещата са ценни на старо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, на мене ми "рециклираха" компресора на скоро - само тялото и вала ставаха за нещо, всичко друго майстора го купи отнякъде

Дай координати на майстора и кажи каква цена доли-горе струва това удоволствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз искам коридинати кадето ги изкопуват защото имам един развален компресор, stani76 на тебе за ремонта колко ти взеха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888 616 626 - Станислав - намира се на околовръстното между симеоновско шосе и пътя за бистрица - компресора ми е бил свалян и се е напълнил с камъчета и пясък и всичко е било станало мазало - възстанови го и работи перфектно (само че се оказа че климатроника ми е заминал но това е друга тема) - 250 лева за цялото удоволствие, като на практика на компресора са му сменени всичките "черволяци".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...