Jump to content

Голям проблем с ABS


ticho

Recommended Posts

Здравейте приятели!Отново ще трябва да се обърна към вашата помощ.Зная че има доста теми за ABS ,но на мене не ми помагат.Моят проблем е следният.Лампата на ABS ми светва когато си пожелае,ако карам под 30км ми блокират колелетата за миг ми светва едно голямо (!) на таблото.Карах я на диагностика и ми изписа следната грешка:

01203/ABS control module,instrumentation control module-circuit malfunction/Wiring,instumentation control module,Ac control module,ABS control module.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!Отново ще трябва да се обърна към вашата помощ.Зная че има доста теми за ABS ,но на мене не ми помагат.Моят проблем е следният.Лампата на ABS ми светва когато си пожелае,ако карам под 30км ми блокират колелетата за миг ми светва едно голямо (!) на таблото.Карах я на диагностика и ми изписа следната грешка:

01203/ABS control module,instrumentation control module-circuit malfunction/Wiring,instumentation control module,Ac control module,ABS control module.

Благодаря предварително!

спокойно пич тука никой няма да ти помогне :lol: имам почти същия проблем ако не и същия от месец и нещо пиша тука ма цък ;) най много да ти предложат да си "провериш кабелите да не са скъсани :lol: " мисля моята да я карам във офицялния сервиз на порше барем там знаят кво да правят :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди при Жоро или Стефан на диагностика

имах породбен проблем и се оказа, че ми е заминал комп-а на ABS-a(често срещано явление при Ц5 :flipoff: ), оправиха ми го срещу ~80-90лв, не си спомням вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно пич тука никой няма да ти помогне :) имам почти същия проблем ако не и същия от месец и нещо пиша тука ма цък :bia: най много да ти предложат да си "провериш кабелите да не са скъсани :) " мисля моята да я карам във офицялния сервиз на порше барем там знаят кво да правят :)

Колега не всички във форума са врачки.Надявай се скоро некой гадател да ти прочете темата и да ти каже какъв ти е проблема на АБС-а.А случайно ако идеш на някой майстор и той вземе та го оправи,бъди така добър да споделиш във форума какво е било решението на проблема.Защото много като тебе питат не годуват ама кат им се реши проблема забравят да споделят.

П.п И да найстина единственото което межем да посъветваме колегата ticho е да си провери буксата която влиза в абс-а да не е окислена или да няма закъсани кабелчетa,останалото си е за сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...