Jump to content

ТЕМПОМАТ на Б4 авант-1993г


Recommended Posts

Здравейте колеги някой ако м оже да помогне за въпросния темпомт, му благодаря предварително.

А проблема е там че прекъсва понякога не се включва-къде може да се оправи?

Редактирано от max-audi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки път не се включва като за начало огледай стоп-машинките на педала на спирачката. Едната е за самите стопове и няма отношение, но другата е точно за темпомата - при натискане или леко "чукване" на спирачката да се изключва. Понякога се разхлабва самата машинка и имитира все едно е натиснат педала на спирачката :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ако всеки път не се включва като за начало огледай стоп-машинките на педала на спирачката. Едната е за самите стопове и няма отношение, но другата е точно за темпомата - при натискане или леко "чукване" на спирачката да се изключва. Понякога се разхлабва самата машинка и имитира все едно е натиснат педала на спирачката :respekt:

Колега проверих не е от това което казваш, работиси кога му е кеф

Благодаря ти за съвета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

и аз имам същия проблем, изолирах вакуума на спирачката и започна да работи но както си работи така се изключва сам и после няма включване. А поради каква причина после тръгва си нямам идея. Аз мисля че проблема е в ключето за мигачите но незнам каксе разглабя тоя лост за да почистя бутоните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колега проверих не е от това което казваш, работиси кога му е кеф

Благодаря ти за съвета

Аз презапоих контролера но пак е същото имам съмнения за самото ключе на мигачите че от там идва проблема, мисля да го разглобя и почистя ако някой има инфо да казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...