Jump to content

Търся по нова версия на MMI


Recommended Posts

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не! EU декодинга заключва радиото (цифрово е - Sirius) и често дава проблеми - я телефон се скапва я музика - има много примери в братските руски и украински форуми. Така, че единствения избор е 4610 за USA и да се надяваме на по-нове версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Update -те са с различни номера за EU и USA. Декодинга се прави с VAG-Com кабел.

Токущо направих update към 4.6.10 USA - загуби ми се bloototh - не зареди Handyvorrb/MAIN4/app от CD1 ( само Handyvorrb2/MAIN6/app).

Имаше такова предупреждение в руския форум - пробвах 2-3 пъти - без успех.

Сложих и новат 2013 navi - restart - и пак същото - "navigation is not active"

Чета по форумите - май най-честото обяснение е дефектирал GPS датчик.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версията за USA - 4.6.10 е само 2 CD.

Когато сложа по-старата версия - 4.1.40 или 3.3.60

MMI го разпознава като по-стара версия и не предлага upgrade.

Има възможност за downgrade, но в него пак няма Handyvorb4/app (предлага само Handyvorb6/app).

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Принципно май има още един диск, в който няма полезно инфо, но той чисти грешки. Има сериозни разлики в европейската и американската версия, но все пак говорим за същия софтуер. Веднъж, след като ъпдейтнеш до новата версия, можеш ли пак да сложиш диск 1 и да пуснеш ъпдейт. Пробвай 2-3 пъти ъдепт докато хваща модули за ъпдейт, по някога трябва просто да се повтори операцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистинна въвверсията 4.6.10 има 3 CD (iso), но след като ги разледах първия е с абревиатура и снимка от 4F0 906 961AB - което си е версия 3.3.60.

След това опитвах няколко пъти като слагам различни стари версии или CD1 , но не ми дава никакви възможности за инсталиране на Handyvorb4/app.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Интересувам се за А8 2003г.

SW:D3-HU 6300 07.7.0 0406
HW:D3-HU 634302.0

FC SW: 02254AUFC78KOF46f

FC PS: 0010FC HW:H41

Имам няколко въпроса:

1.Имам заседнало CD в CD-changer-а, пробвах да го извадя(без успех) , но частта която ме притесни е че като го откача, цялата система MMI умря(Показва началния екран и после изгасва екрана. След като го сложих обратно мигат всички копчета като коледна елха, но остатъкът от системата работи без проблем.)-ако някой може да даде информация има ли начин да се шунтира чейнджъра за да си ползвам колата докато ремонтират чейнджъра?

2.Може ли update-а да се пусне от DVD-то в багажника?

-трябва ли нещо да се отключва за да чете от DVD-то?

3. Някой може ли да даде линк за някоя по стара версия?

Редактирано от Velichko Obreykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

update  се прави само от първото гнездо на CD  - от DVD не може (то е само за navi).

За да извадиш заседналия диск от CD ченджъра трябва да иизвадиш 

CD ченджъра от гнездото му (вади се със специални кукички), след което го разглобяваш и вадиш заседналия диск.

Имах същия проблем и го реших точно така. И без CD наистина MMI не работи.

Колкото до update на MMI - във форума има доста линкове.

Но ако не ти се чете може да потърсиш в Google - но първо уточни каква ти е колата - EU или USA.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто ти и адрес и тел за ремонт на CD:

 

София, Студенски град

ул. пр. д-р Иван Странски № 7

 

0897 809 555
0897 809 666

 

Tе ще ти сложат тапа на кабела на CD и MMI ще работи, докато ти го ремонтират.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за сервиза, намерих един в Пловдив който се нае да го оправи(без тапа) и е почти готов.
Относно update-а намерих линк за 5570, но ме притеснява че моята е 0770 и разликата е огромна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,колеги,ъпдейтнах версията на моята MMI без никакъв проблем,като не ми прие единствено диск 2-сигурно защото нямам телефон и блуутут на колата,сега имам 3д карти на навигацията-направи ми впечатление обаче че ми се загуби менюто в което влизах да проверя нивото на акомулатура,може ли да ми кажете защо е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е направено за де не се стряскаш, че ти е паднал акумулатора, т.к това е показание само за готовността му да запали и не е 100% достоверно.  По същата причина няма и за маслото.  Все пак първото се изкарва от скритото меню, писал съм го по-напред в темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако има някого на когото му трябват дисковете за ъпдейта и е от Пловдив-мога да му ги дам-на мен вече не ми трябват след като съм ъпдейтнал.Също така ако има колега с Vag-Com от Пловдив-моля за помощ да активира това скрито (зелено) меню-ще съм му благодарен.Поздрави.

Редактирано от PokupkiBg.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...