Jump to content

Питане за джанти на 80_Б3


BenX

Recommended Posts

Здравейте колеги намерих джанти за мойта руса кукла ама ме притесняват 2 неща.

Първото е размера на центъра на джантите. На тези който искам да зема е ЕТ38 7J 4х108. Зa 80-ките знам че е 4х108 но за центъра не съм много запознат

и второто е дали ще отиват джантите на колата и на цвета й според вас ще качa снимка на джантите и от photoshop сложени на колата

мерси за коментарите предварително! :hilezh:

106j0q0.jpgjpgb4k.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги намерих джанти за мойта руса кукла ама ме притесняват 2 неща.

Първото е размера на центъра на джантите. На тези който искам да зема е ЕТ38 7J 4х108. Зa 80-ките знам че е 4х108 но за центъра не съм много запознат

и второто е дали ще отиват джантите на колата и на цвета й според вас ще качa снимка на джантите и от photoshop сложени на колата

мерси за коментарите предварително! :flehan:

106j0q0.jpgjpgb4k.jpg

И какво като не е отиват, това проблем ли е?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено на жълтурко не му тичат тея бели джанти. Отде го намери такъв цвят? Предния собственик да не е бил бакшиш? Пръскай джантите черни и заспива раотата. :redface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе петолъчките винаги са ми харесвали аз бих ги сложил ,джантите ми харесват :flipoff: само си направи капачки ...според мен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, джантите са перфектни... Ако са прави направо ги взимай... Що се отнася до централния отвор, той не те притеснява, само си намери някакви капачки или си направи такива... Оригиналния размер би трябвало или поне доколкото аз знам е ЕТ35... Успешна покупка и със здраве да ги търкаляш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...