Jump to content

Емблема?


Gilardo

Recommended Posts

Здравейте!!!

От 3-години съм горд притежател на AUDI 90 COUPE!

Интересува ме откъде мога да намеря емблемата която стой на лайсната отстрани?

Някой кътилче най-нагло ми я е задигнал заедно с лайсната на която беше лепната.

Продават ли се тези емблеми заедно с лайсната на която стоят или ще трябва да купувам цяла лайстна?

Другия вариант е и аз като този селски бек да се разходя някоя вечер с отверката,но не искам да се принизявам на това ниво пък и вече не съм на 6 години.

Благодаря за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3-години съм горд притежател на AUDI 90 COUPE!

Другия вариант е и аз като този селски бек да се разходя някоя вечер с отверката...

Е как така с отверката, бе колега?!? Как се изцепи и то в първия си пост.... Те да не растат по дърветата тия емблемки?!? Нали така ще изгори някой друг "горд притежател на AUDI".

Виж в подфорум "Продава / Купува" се продават доста коли на части. Все някой ще има.

Редактирано от Bluedog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е и аз като този селски бек да се разходя някоя вечер с отверката.

Това пич, изобщо не си го мисли като вариант :bia:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=33433&st=980 -провери тук по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не бе хора :icon_arrow: Аз се шегувам за отверката.Просто вече 6 месеца питам по сервизи и морги без успех и както съм написал ...не искам да падам на това ниво.

Благодаря за бързите отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...