Jump to content

Дилема Картер А3


fizo

Recommended Posts

Здравейте на всички.

Имам няколко въпроса относно картера на А3-ката ми. 2003 1.8т.

Обадих се в Унитраде-Х и питах колко струва от там ми казаха цена 103.50лв. И аз ама оригинален за А3 ли е и те ми казаха ДА. Викам си 103лв е супер то било без пари.

После се обадих в ПоршеБългария в сервиза на Ауди и от там ми обадиха цена 273лв.

И на двете места по номера на рамата ми намериха подходящия картер.

Мисълта ми е от какво е тази разлика тия Унитраде-Х и ментета ли предлагат ? Те не са ли нещо като официални представители за Сеат и Ауди и VW ?

Кой от двата да взема все пак единият е със 170лв по-скъп.

Редактирано от fizo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми евтиния вземаш,освен ако не е от картон......,кое може да му е ментето......,една лята кофа с мааалко по-сложно дъно....Не си ли чувал за търговска надценка и печалба? :steinigung:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търговска надценка ок ама 170лв са много разлика не може да са еднакви тия картери... не знам и аз затова питам

Едва ли са еднакви... Чувал съм за случаи, които доказват че е по-добре да се пазаруват части от Порше БГ вместо от Унитрейд. Дали е общовалидно и важи на 100% не мога да кажа. Аз лично съм с картер за около 100 лв напазаруван през сервиз незнайно откъде, този на Унитрейд едва ли е по-добър.

На мен тези 170 лв за разликата между "къв да е картер" или "истински картер" ми звучат като логична разлика. Вече дали си струва не съм сигурен. По-скоро да.

Редактирано от johncarson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли са еднакви...

Ми не са- разликата им е "едни" 170 лв.

Защо не опиташ да провериш и в някои от по-големите вериги за авто части? Поразгледай и в "Купува/Продава" има доста обяви. Лично аз не намирам причина цените да са толкова различни, както казва колегата NIKO- една ламарина с по-специфичен профил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Така отидох на място в Унитраде и ги питах за картера от 100 къв е що е. Отговорът и беше, да не е оригинален, но е същия, правен от същият завод просто бил без знаците на VW i Audi което ми се стори странно. Но в крайна сметка сложих от евтиния 100картер 40 лв някакто уплътнение и 60лв работа за 200лв се въраза екстра :) Не оригинален ама сменен при тях си има гатранция :P

Редактирано от fizo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...