Jump to content

Диференциал виене


//RS 6

Recommended Posts

здравейте бихте ли ми казали как се установяваше дали виенето е от диференциала или от лагерите. Имам смътен спомен че ако се натисне съединителя и продължи да вие не е от диференциала. вярно ли е ако не как да се разбере.

Благодаря!

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте бихте ли ми казали как се установяваше дали виенето е от диференциала или от лагерите. Имам смътен спомен че ако се натисне съединителя и продължи да вие не е от диференциала. вярно ли е ако не как да се разбере.

Благодаря!

.

Виенето от лагер е по-скоро бучене - т.е. по звука може да се познае, освен това ако бученето се усилва в завой - лагер е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам това леко виене - нещо като свистене е.

Казват, че е от лагерите, които са точно преди вътрешните карета.

еми незнам но е от доста време а колата си върви добре ако бяха скорости и диференциал отдавна да е издала багажа вече от година и половина го чувам не е чак толкова непоносимо силно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а масло има ли в скоростната кутията?
да проверено е на ниво е. мен ме интересуваше дали със съединителя може да се установи тай като не сам запознат точно как действа диференциала
И аз го имам това леко виене - нещо като свистене е.Казват, че е от лагерите, които са точно преди вътрешните карета.
ти ходил ли си да ги сменяш
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз го имах сащият проблем виеше като пусна газта на скорост като е . Колата караще много време докато не спря километража и тогава извадих датчика за километража и беше полепен с струшки. Виенето идва от деференциала на самата кутия . Аз я отворих защото изках да вида от какво е. И видях, че самите зави които предават движение на двете полуоски са заоблени и има голям луфт една спрямо друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това си им е болка.И моя диференциал вие.Е,карам си я колицата,к,во да правя.Като се строши,хвърляш,вземаш читава,слагаш и караш.Другия вариант е да се регулира луфта в диференциала(ако има възможност разбира се)Но това също е играчка.И не за всеки.Правил съм се на майстор и всичките ми опити са завършвали катастрофално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз го имах сащият проблем виеше като пусна газта на скорост като е . Колата караще много време докато не спря километража и тогава извадих датчика за километража и беше полепен с струшки. Виенето идва от деференциала на самата кутия . Аз я отворих защото изках да вида от какво е. И видях, че самите зави които предават движение на двете полуоски са заоблени и има голям луфт една спрямо друга

колата ли напълно ти е отказала или само километража. Иначе варвили все още милата.

Това виене много често съм го чувал на пасатите от 1992 но карат по много.

А дали ми е от диференциала незнам , само предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...