Jump to content

реле на Б3 дизел


Boiski

Recommended Posts

Имам едно доста грозно реле което си мислех че е нещо свързано с подгряващите свещи. Свалих го за да го зачистя че като дам на контакт от него се чува едно бръмчене.

Интересно ми е защо след като го няма пак си светва лампата за подгрева и си пали колата а кабелите му са разделени.... + това има една букса с три крачета и установих че едното краче е извадено от самата букса и е изолирано (кафевие кабел)

Някой да даде малко светлина по случая...... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно доста грозно реле което си мислех че е нещо свързано с подгряващите свещи. Свалих го за да го зачистя че като дам на контакт от него се чува едно бръмчене.

Интересно ми е защо след като го няма пак си светва лампата за подгрева и си пали колата а кабелите му са разделени.... + това има една букса с три крачета и установих че едното краче е извадено от самата букса и е изолирано (кафевие кабел)

Някой да даде малко светлина по случая...... :)

Боби друже, и аз го имам тва реле и е за подгревните свещи,, за да може като поработят малко свещите и после ги изключва твма реле....също така като дадеш на кантак и като ти загриеят свещите същото тва реле цъка след като е изгаснала лампичка на подгрева...та общо взето тва реле е свързано със свещите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...