Jump to content

BMW 525i vs. ? Audi за сверка


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Доста стартове направихме, като изпуснах само един от началото с лош старт с 10м следи от гуми :bia: Съответно S4 ме лапна на доускорение като и засвири както тряа турбината.

Иначе в останалите стартове, когато аз съм си отпред от старта като тръгна както трябва, няма проблем и бмвто си държи около кола, кола и половина напред

, но ме настига. На по-дълго разстояние може би ще ме бие

Единствения проблем на аудито е, че е автомат. Тва с ръчни скорости ще е звяр.

Предвид че съм около 40 коня по-малко и съм атмосферка, баварката е отпред ;)

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 198
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пропускаш една малка подробност,че и двата първи старта който ги взе със една кола напред Аудито бе на Газчица.Единствения старт на бентз видя резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На книга на S4 (230 коня) му дават:

6,9 сек с ръчни скорости и 8,6 с автоматични. Разликата е голяма.

Важното е, че сте си направили кефа :flipoff:

5-цата колко и дават до 100км/ч ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8,1с 5цата, аз съм на 18ки 8,3с аудито автомат, но все пак аз съм със задно, не куатро

Както и да е, малко midnight fun :flipoff:

Някой друг желаещ ако има да казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е бързо ВМW-то а на Ауди-то шофера го нема никав.Другата неделя може пак да се пуснем ,ще поканим и други колеги.

П.С.Па туко виж ,шофера на Авдито се освестил. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не донесе касата снощи, днеска беше 35 градуса :) Достатъчно стартове направихме

Някой колега с 1.8Т няма ли да дойде, да падна от него (сток по възможност ако е останало някое изобщо) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега с 1.8Т няма ли да дойде, да падна от него (сток по възможност ако е останало някое изобщо) :)

Е то да паднеш от 1.8т си е гордост тва е върховния мотор в форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кола ,която се изтрелва до 100 за 8 сек си е бързичка :hilezh:

1.8Т сток 150 коня само някое А3 мисля може да направи двубоя интересен.

Виж , на мен ще ми е интересно с А6 с 2.8 30V мотора 193 коня. Ръчка на предно, ако има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж , на мен ще ми е интересно с А6 с 2.8 30V мотора 193 коня. Ръчка на предно, ако има.

Няма да е интересно, БМВ-то е смаже Аудито......

А3 1.8Т ще е интересно доста наистина.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента е абсолютно сток

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=61005

ей сиганин изтресъл.Нали е сток бе смешник :hilezh: Сигурен ли си,че си се пускал въобще с Аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=61005

ей сиганин изтресъл.Нали е сток бе смешник :hilezh: Сигурен ли си,че си се пускал въобще с Аудито

днес и аз видях, че в обявата пише 207 коня, ама си викам може да не е същото БМВ.

Е ся какво чипнато ли е? не че чип на атмосферка е фактор, но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то било и с обратен волан и нз си кво.Тоя сигурно е поредния надъхан лешперняк.С4-та е много убава ма не и Автомат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то било и с обратен волан и нз си кво.Тоя сигурно е поредния надъхан лешперняк.С4-та е много убава ма не и Автомат :blink:

баси драмата се е разиграла, бетер от нашите :hilezh:

Ъъъъъ... абе дръпка имаше... ама нещо много ще да върви за стоковица... и в другата тема са писани разни други хубави неща... :hilezh:

Карай бе, ще му пратиме някой агент от нашите с чиста стоковица.

Примерно 1.8Т-то на Стефчо Сумиста ;)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я знам от събора С4-та.От старт не беше нищо впечатляващо.Що не са пуснали един от летящ да разбере надъханяка,че не кара чак толко голем самолет :hilezh: Да не говорим,че Аудито е и на газ било :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата я спъва ужасно. Така е... пък и наистина само един старт на бензин пробваха...

...а за летящ старт не се сетихме пък и нямаше вече време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не донесе касата снощи, днеска беше 35 градуса :hilezh: Достатъчно стартове направихме

Някой колега с 1.8Т няма ли да дойде, да падна от него (сток по възможност ако е останало някое изобщо) :hilezh:

Аз съм с Ауди А3 1.8Т-150к.с. и ще идвам към Пловдив тази събота. Бира не пия, а само домашна ракия, та аз ще нося 5л. носи и ти колега.

Ще съм на писта Калояново, че ще има събор на Пежо и като свърши мероприятието може да се пуснеме там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...