Jump to content

Към ЧернияСапфир


Recommended Posts

Първия път аз те бих, втория ти. Нали си 230 коня, защо падаш изобщо :respekt: Какво говориш за кг

За А3ката говориш все едно ти си бил на финала... смешна работа. 2 коли на теб може да ти е направила :lol:

S4ката с ръчни скорости дори не съм се приближил до нея, за да и "видя" ръчните скорости.

Не ти отива на годините да си съчиняваш свободни преразкази. Смени си скоростите, за д ти е мирна главата, че колата ти върви... но не и като М5 :lol:

мойто момче смешно.Хората май насекъде стигат до извода,че си некъв млад и пренадъхан дебил.С тия ти постове си обирай крушите и да те нема.Тука е АУДИ форум и никой не го интересуват възгледите ти за БМВ.Паляк протрит и по важното не разбиращ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 229
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

мойто момче смешно.Хората май насекъде стигат до извода,че си некъв млад и пренадъхан дебил.С тия ти постове си обирай крушите и да те нема.Тука е АУДИ форум и никой не го интересуват възгледите ти за БМВ.Паляк протрит и по важното не разбиращ

Бухахаха ама одра повечето аЛдита........

Даже аз акнах, а уж хонда силна, незнам си кво........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахаха ама одра повечето аЛдита........

Даже аз акнах, а уж хонда силна, незнам си кво........

Мн дере заеби се едно,че КУРО да ме дръпне и да се фали после :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яз па вчера като се прибирах от морето си карам и по едно временякво малоумно същество тръгна да ме изпреварва при насрещно наближаващ камион. Толкоз ме сви че щеше да ми отнесе предницата идиота. Ама гледам BMW, с хасковска регистрация... размина му се с един мощен клаксон от моя страна...

После същата ситуация с пловдивско Хъ5, тромбите доста го уплашиха... ама и аз вече не се стърпях и настъпих... мамка му и майна, с 200 го задминах точно преди Стара Загора. Сигурно си е занесъл Хъ-файвнята на отпадъци после... Ма много малоумна работа, как може да мина 500 км. със съвсем спокойно каране, и накрая тия комплексари да ми се правят на интересни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия с новите Х5-ци от София за Бургас не тръгват,че вече при Пловдив е тръгнало камиончето от Камора да ги прибира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз видях в една канавка до Поморие едно такова... сигурно нещо е станало със тва бНв..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахаха ама одра повечето аЛдита........

Даже аз акнах, а уж хонда силна, незнам си кво........

Кво е одрал ве лек. 1,8Т авант квадро с доста коне /40+/ под него. И кораб на 100г с автомат от старите, дет прави разлика между ръчни и авт. скорости близо 2 секунди. И пак нещата са на кантар. :lol:

Чипираната тройка му е взела 2 коли и то най-вероятно щот е пилИла гуми и е подскачала на старта. Иначе тя нЕма да го бие, а ще го убие. :lol:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е одрал ве лек. 1,8Т авант квадро с доста коне /40+/ под него. И кораб на 100г с автомат от старите, дет прави разлика между ръчни и авт. скорости близо 2 секунди. И пак нещата са на кантар. :lol:

Чипираната тройка му е взела 2 коли и то най-вероятно щот и пилИла гуми и е подскачала на старта. Иначе тя нЕма да го бие, а ще го убие. :lol:

ти па четеш ли ги тия теми ве баце

аз даже не ги и виждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е одрал ве лек. 1,8Т авант квадро с доста коне /40+/ под него. И кораб на 100г с автомат от старите, дет прави разлика между ръчни и авт. скорости близо 2 секунди. И пак нещата са на кантар. :lol:

Чипираната тройка му е взела 2 коли и то най-вероятно щот и пилИла гуми и е подскачала на старта. Иначе тя нЕма да го бие, а ще го убие. :lol:

Темата имаше потенциал ве смот....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е одрал ве лек. 1,8Т авант квадро с доста коне /40+/ под него. И кораб на 100г с автомат от старите, дет прави разлика между ръчни и авт. скорости близо 2 секунди. И пак нещата са на кантар. :lol:

Чипираната тройка му е взела 2 коли и то най-вероятно щот и пилИла гуми и е подскачала на старта. Иначе тя нЕма да го бие, а ще го убие. :lol:

Абе батюв тоя кораб му разпра шортите на два пъти нека е на 100-години и автомат ма момчето неще се сети.А А4 я би щото и двата пъти тръгна пръво детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти па четеш ли ги тия теми ве баце

аз даже не ги и виждам

Не ве навремето /още карах тройката/ едно надъхано соколЕ ме светкаше ква острилка е 325i, E... незнам си кво /не ги различавам, сичките са ми еднакви/. И същото соколЕ до последно не вЕрваше как 1,8 двигател му сцепва ританките. :lol:

Та си го представям и този юнак, колко е надъхан... а масларА само дебне неква интрижка да направи. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та си го представям и този юнак, колко е надъхан... а масларА само дебне неква интрижка да направи. :lol:

Да ве искам да предизвикам скандали, путки майни и батки идващи към пловдив :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти па четеш ли ги тия теми ве баце

аз даже не ги и виждам

Ми нормално ве батин, зЕ си душегуб ЕВО и веч насам не припарваш. Умно момче реалист си бил винаги, то и за тва си ми слабост. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия път аз те бих, втория ти. Нали си 230 коня, защо падаш изобщо Какво говориш за кг.

Абре малко на страна от темата ама сега ми изкочи .ТА вчера се случи следното,имам едно аверче дето кара МАН той 601кс. а я 230кс. Та се дърпахме я го откинах па той ми рече, че бил 6-тона па я му викам.Какво говориш за кг, нали си 601кс. защо падаш изобщо.Па то момчето наведе засрамено глава ,пророни една сълза,па си тръгна НИ МИЛ НИ ДРАГ!

Редактирано от атанас велков
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн дере заеби се едно,че КУРО да ме дръпне и да се фали после :lol:
Чакам те на НИМ след 15 минути, бих стигнал и за 5, но в момента си свалям на Tokio drift саундтрака да ме надъхва после. :lol:
Да ве искам да предизвикам скандали, путки майни и батки идващи към пловдив :lol:
Темата без псуване на майка нема е завършена. :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве искам да предизвикам скандали, путки майни и батки идващи към пловдив :lol:

я хапни и си легай

Чакам те на НИМ след 15 минути, бих стигнал и за 5, но в момента си свалям на Tokio drift саундтрака да ме надъхва после. :lol:Темата без псуване на майка нема е завършена. :lol:

Аз БРИГАДА съм си пуснал и тръгвам за Майново.Айде на макс скорост да се гониме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз БРИГАДА съм си пуснал и тръгвам за Майново.Айде на макс скорост да се гониме?

Пусни си, само да не се върнеш разочарован!

Бухахахахахах на ква макс. ще се гоните ве, ти пак ли пи някви ралти.........

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз БРИГАДА съм си пуснал и тръгвам за Майново.Айде на макс скорост да се гониме?

НоГо мокро ве, гумите ми са неподходящи за такива условия. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си, само да не се върнеш разочарован!

Бухахахахахах на ква макс. ще се гоните ве, ти пак ли пи някви ралти.........

Кило мръвка ше се засечеме все некъде ма да не бършеш маслени сълзи после :lol:

НоГо мокро ве, гумите ми са неподходящи за такива условия. :lol:

Е кви гуми бре важното е джантата да е голема и стопките цветни :lol:

искам сега да се пуснеме,че после като я газнем нема да е интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кви гуми бре важното е джантата да е голема и стопките цветни :lol:

искам сега да се пуснеме,че после като я газнем нема да е интересно

Акнах ве, ся трее ли ти обяснявам и да се излагам пред всички? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кило мръвка ше се засечеме все некъде ма да не бършеш маслени сълзи после :lol:

Палячо ти си просто едно плямпало! Не ме занимавай!

Тръгваше, идваше все големи ралти! 5ци садеше, V8-ци и нищо само бля бля

Ще се видим да, бъди сигурен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палячо ти си просто едно плямпало! Не ме занимавай!

Тръгваше, идваше все големи ралти! 5ци садеше, V8-ци и нищо само бля бля

Ще се видим да, бъди сигурен...

Селтик смех мое ти го насадим у гъза или кратуната :lol: Ела да видиш на живо колко плямпам.

Масло за бързи Пм-и има ли?

Да не отклоняваме темата от бързите БМВ-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...