Jump to content

Към ЧернияСапфир


Recommended Posts

... некои правят пари :flipoff:

Ок, прави! Или помагай на тате да прави, но ако ми позволиш един съвет - не се пъни прекалено, понеже съм сигурен, че за втори шамар няма да има място по теб :flipoff:

Иначе, ако трябва да съм обективен, признавам, че идеята ти в предната тема адски много ми хареса, което е похвално <_<

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 229
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

О, какъв интелектуален корифей <_<

Имам за тебе един КУРИфей дето много ще ти хареса.Малък извини се публично,за да се спасиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГВОЗДЕЙ НА ВЕЧЕРНАТА АКБ ПРОГРАМА

Верно добре, че беше тоя мисир, че как спах цЕл ден щех се чудим кво да правим до сега. <_< Балъка дори и не осъзнава как беше употребен тази вечер. :flipoff::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за тебе един КУРИфей дето много ще ти хареса.Малък извини се публично,за да се спасиш
http://www.vbox7.com/play:d9734db3Специален поздрав за теб за лека нощ <_<
Ок, прави! Или помагай на тате да прави, но ако ми позволиш един съвет - не се пъни прекалено, понеже съм сигурен, че за втори шамар няма да има място по теб :hilezh: Иначе, ако трябва да съм обективен, признавам, че идеята ти в предната тема адски много ми хареса, което е похвално :flipoff:
Тя си беше хубава темата, но заради такива ламери става така :flipoff: А и обективизмът ви е непозната черта
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:d9734db3Специален поздрав за теб за лека нощ <_<Тя си беше хубава темата, но заради такива ламери става така :flipoff: А и обективизмът ви е непозната черта

тоя прилича на тебе само,че има коса :flipoff: Ше се извиниш ли или ше ревеш некой път?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно добре, че беше тоя мисир, че как спах цЕл ден щех се чудим кво да правим до сега. <_< Балъка дори и не осъзнава как беше употребен тази вечер. :flipoff::flipoff:

[/quot

...пък и е завършен юрист, нема за кво да ходи до университета сабалем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно добре, че беше тоя мисир, че как спах цЕл ден щех се чудим кво да правим до сега. :flipoff: Балъка дори и не осъзнава как беше употребен тази вечер. :hilezh::D

С една смислена реплика не можете да ми опонирате цяла вечер - у сервиза чували ли сте какво е реторика <_<:flipoff:

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една смислена реплика не можете да ми опонирате цяла вечер - у сервиза чували ли сте какво е реторика <_<:flipoff:

малък комплексите от ниския ръст или малката пишка са ти или понеже си плешив?

А с тоя балък и теб намирам известни сходства. :hilezh:

тфа сигурно е брат му :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една смислена реплика не можете да ми опонирате цяла вечер - у сервиза чували ли сте какво е реторика <_<:flipoff:

Тва, че четеш избирателно, не значи че не еднократно не ти показахме и доказахме каква си засъхнала мида. :flipoff: И самият ти го осъзнаваш съм убеден, но не върви да си събуеш осраните гащи така изведнъж, но няя се шашкаш, не си първия, нито ще си последния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с тоя балък и теб намирам известни сходства. :flipoff:
Това май си ти http://www.vbox7.com/play:7b08335b <_<
Тва, че четеш избирателно, не значи че не еднократно не ти показахме и доказахме каква си засъхнала мида. :flipoff: И самият ти го осъзнаваш съм убеден, но не върви да си събуеш осраните гащи така изведнъж, но няя се шашкаш, не си първия, нито ще си последния.
Гадно е един човек да ви прави на маймуни всички умници, а ? Не достига повер у мозъка, не достига повер на пътя :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacksapphire, сектантството "замъглява" обективизЪма, не мислиш ли?

4VS2, ти, още ли ли си по Гръцко?

да, края на октомври се прибирам. трябва ли ти нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАМФИРЕ айде пич кат се оправиш(което ме съмнява,че ще стане) пак може да ти сипеме.Пробвай малко в друг форум и ако ти е скучно ела пак да те напрайме на джвакана дъвка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАМФИРЕ айде пич кат се оправиш(което ме съмнява,че ще стане) пак може да ти сипеме.Пробвай малко в друг форум и ако ти е скучно ела пак да те напрайме на джвакана дъвка

ТИ па горкия си най-прост... мозъка ти наредко като сиромашка ограда :flipoff: :flipoff: <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва, че четеш избирателно, не значи че не еднократно не ти показахме и доказахме каква си засъхнала мида. :flipoff: И самият ти го осъзнаваш съм убеден, но не върви да си събуеш осраните гащи така изведнъж, но няя се шашкаш, не си първия, нито ще си последния.

Ти неизбирателно не четеш, просто щото не можеш да разбереш какво ти пиша, и импулсния датчик на дъската в тиквата ти не подава правилен сигнал на еку-то <_<:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно е един човек да ви прави на маймуни всички умници, а ? Не достига повер у мозъка, не достига повер на пътя <_<

Едно нещо ме радва в теб, и то е че поне ти си вярваш. :flipoff: Как по-просто да ти го обясня, първо реши да спориш колко ти струват хралупите/колите/ стана ти тъпо при калкулацията, направих ти психо-портрет/съвсем лаишки/ , но с оглед на визията ти съм УБЕДЕН, че съм прав на 1000% :flipoff: Познавам нЕколко човека, които карат акцизни коли с БГ табели включително и аз, но ти тъпата плешива глава ми обясняваш как е невъзможно и не става. Я ми кажи ся, кой е тъпия и на кой не му достига мозък? Бягай да лягаш и си завивай добре тимбуката, че кват е лъснала да не простине. :hilezh: Кат ти разправяме, че си глупав гъз, ше ни вярваш.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно е един човек да ви прави на маймуни всички умници...

Ще ти цитирам подписа на един от колегите - "за умния, стига и намек"!

Колкото и да се самоизтъкваш, няма как да не ти проличи, че съдържанието в черепната ти кухина е с по - рядка консистенция <_<

Приеми го, като малък адвайс, не като критика, защото... "защо, завършва на О"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо ме радва в теб, и то е че поне ти си вярваш. :flipoff: Как по-просто да ти го обясня, първо реши да спориш колко ти струват хралупите/колите/ стана ти тъпо при калкулацията, направих ти психо-портрет/съвсем лаишки/ , но с оглед на визията ти съм УБЕДЕН, че съм прав на 1000% :hilezh: Познавам нЕколко човека, които карат акцизни коли с БГ табели включително и аз, но ти тъпата плешива глава ми обясняваш как е невъзможно и не става. Я ми кажи ся, кой е тъпия и на кой не му достига мозък? Бягай да лягаш и си завивай добре тимбуката, че кват е лъснала да не простине. :D Кат ти разправяме, че си глупав гъз, ше ни вярваш.

Ако не ставаше, щех си плащам данъците като теб, обяснявай на некои друг как се правят работите с акцизните коли, не си намерил на кого да показваш know how

ПрОсто щото знам доста повече от теб, във всички области, в които се 'опитваш" безуспешно да спориш. СЪс същия успей би спорил и със стената, току-виж тя ти повярвала :lol:

Психо портерт можеш с успех да направиш единствено на некои пес <_<:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо ме радва в теб, и то е че поне ти си вярваш. :flipoff: Как по-просто да ти го обясня, първо реши да спориш колко ти струват хралупите/колите/ стана ти тъпо при калкулацията, направих ти психо-портрет/съвсем лаишки/ , но с оглед на визията ти съм УБЕДЕН, че съм прав на 1000% :hilezh: Познавам нЕколко човека, които карат акцизни коли с БГ табели включително и аз, но ти тъпата плешива глава ми обясняваш как е невъзможно и не става. Я ми кажи ся, кой е тъпия и на кой не му достига мозък? Бягай да лягаш и си завивай добре тимбуката, че кват е лъснала да не простине. :D Кат ти разправяме, че си глупав гъз, ше ни вярваш.
Ако не ставаше, щех си плащам данъците като теб, обяснявай на некои друг как се правят работите с акцизните коли, не си намерил на кого да показваш know how ПрОсто щото знам доста повече от теб, във всички области, в които се 'опитваш" безуспешно да спориш. СЪс същия успей би спорил и със стената, току-виж тя ти повярвала :lol: Психо портерт можеш с успех да направиш единствено на некои пес <_<:lol:
Ще ти цитирам подписа на един от колегите - "за умния, стига и намек"!Колкото и да се самоизтъкваш, няма как да не ти проличи, че съдържанието в черепната ти кухина е с по - рядка консистенция ;) Приеми го, като малък адвайс, не като критика, защото... "защо, завършва на О"!
Адвайса запази за себе сиА умния пуска продължение на заключена тема. Ти ако и оставяш магарето в калта, аз не :flipoff: Успех с адвайсите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом е нужно, ще го запазя за някой по - надарен интелектуално, защото затвърждаваш мнението ми, че си ощетен такъв <_< Всичко добро :flipoff:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега ми беше смешно,но вече ще се разрева заради трагедията на един 21 годишен човек <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...