Jump to content

Джанти за ауди А3


naskoArsov

Recommended Posts

Здравейте , нов съм във форума и наскоро си купих ауди а3 2000г. 1.6 ... Продадоха ми го с гуми 205/60 15ки джанти обаче аз искам да си сложа 17' примерно :) Кажете на тая гума може ли да стане и ако има някъде саит от който мога да разбера общо взето какво трябва да направя по колата за да си сложа по-голям размер джанти ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско,в грешен раздел си,а този който ти е отговорил много добре знае това :blackey:

Това пък какво беше? Като е в грешен раздел не може да му се отговаря на въпросите ли? :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ти това за да се правиш на мъж ли го каза , или реда и правилата във форума не те интересуват.Ако на теб ти е все едно дали форумът прилича на помийна яма,на повечето от нас не ни е.Така ,че не задавай глупави въпроси!

Лек ти ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колегата явно нещо се поубъркал с тоя въпрос за 15-ки гуми на 17-ки джанти,но......И все пак моето мнение е,че 17-ки стоят перфектно на А3,но пък от друга страна колата става по-тромава.Аз мойта я карам с 16-ки и съм ок,пък и също стоят добре-естествено зависи и много от модела на джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Да колегата явно нещо се поубъркал с тоя въпрос за 15-ки гуми на 17-ки джанти,но......И все пак моето мнение е,че 17-ки стоят перфектно на А3,но пък от друга страна колата става по-тромава.Аз мойта я карам с 16-ки и съм ок,пък и също стоят добре-естествено зависи и много от модела на джантите.

Колежке не съм се поубъркал ами просто не знаех :flipoff: Лоша работа тогава штом за едните джанти ще трябва да дам 1000лв за гуми и още 1200 за джанти :flipoff:)

Редактирано от naskoArsov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми модераторите да не правят на много отворени и вместо да се перчат , просто да преместят темата в правилния раздел. А ако не им се занимава , за къв по дяволите са станали модератори,а ? А за мъже може "да си говорим" другаде ама не виртуално. И по-кротко че скоро явне са са ви нагърмяли някои юмруци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке не съм се поубъркал ами просто не знаех :hilezh: Лоша работа тогава штом за едните джанти ще трябва да дам 1000лв за гуми и още 1200 за джанти :) )

абе шефе....,ти наистина ли искаше да слагаш на гума 15"-ка джанта 17"-ка???Кажи че си се шегувал и резила ти ще си отмине незабелязан :unsure: .

.....на какво ви учат тия "инструктори" днешните.....,честно трагикомедия е ситуацията.....

Значи,сега ский как стоят нещата(не вярвах че някога ще ми се наложи точно това да разказвам),на конкретния размер джанти се слага САМО СЪЩИЯ размер гуми.Това е,Искаш 17-ки джанти,слагаш 17-ки гуми.Няма начин.Ако искаш пробвай да си напъхаш главата в бирено шише например......,ще ли успееш?

ми модераторите да не правят на много отворени и вместо да се перчат ............ А ако не им се занимава , за къв по дяволите са станали модератори,а ? А за мъже може "да си говорим" другаде ама не виртуално. И по-кротко че скоро явне са са ви нагърмяли някои юмруци!

ти пък сега нищо не каза,честно,"мъже","занимавки","юмруци","перчене"......,детската градинка,III-та "А" групичка се едно......Остана да се привикваме на НИМ :unsure:

(абе кво е туй НИМ бе :hilezh::zustimm: )

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми модераторите да не правят на много отворени и вместо да се перчат , просто да преместят темата в правилния раздел. А ако не им се занимава , за къв по дяволите са станали модератори,а ? А за мъже може "да си говорим" другаде ама не виртуално. И по-кротко че скоро явне са са ви нагърмяли някои юмруци!

Повечето колеги знаят, че не обичам скандалите и селските прояви, но сега просто няма как да си замълча.

Та да ти кажа буклук нещастен, и то не като модератор, а просто като обикновен потребител, че ако си си въобразил, че си голям мъж, първо си помисли към кого отправяш заплахи, че току-виж си останал много изненадан. Ако става въпрос за насилствени действия, то това по една случайност ми е професия.

А сега като модератор да ти кажа нищо. че работата ни като модове е достатъчно неблагодарна и изнервяща, за да се обясняваме на куцо и сакато за действията си, които да ти кажа в основната си част са за доброто на форума, и въобще не ни носят някакво удовлетворение, освен запазването на реда и добрия тон тук. Сега, за да ти дам тема за размисъл, ще ти наложа едно леко засега наказание. Надявам се да свърши работа, но ако не стане така, ще има и по-крути мерки. Въобще не съм настроен някакъв селски тарикат да ме плаши и да ми дава тон в работата. Ако искаш да ме плашиш още, дай на лични, защото тук никой не е длъжен да ти чете простотиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...