Jump to content

Recommended Posts

Ами едно БМВ карат с Селения 5W-40 вече няколко смени, няма оплаквания.

Ама ся да си говорим кое масло е най-добро без да сме равили маслени анализи ми се струва комично :unsure:

Най-доброто масло е SINTOIL.... ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве на светлинни години, викаш няма друго такова масло :lol:

Колега, ясна е нагласата ти за Мотул от доста теми, за жалост или не, не мога да споделя твоето мнение :D На доста коли съм го ползвал и в момента в който реша да направя някакъв по-евтин компромис ( последно с Тотал, ако това е компромис) се питам... де ве аджеба дай 10-20лв отгоре и не се занимавай с глупости :D

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... мотул полусинтетика.. кое му е хубавото? :lol:

X-cess да речем - да... ама тва специално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми я кажи какво е нивото на цинка и фосфора? МоDTC има ли? И защо по дяволите е толкоз назад като API клас? :hilezh:

Хеле па ся ако не си ги чувал тия неща USE GOOGLE, разрешавам <_<

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми я кажи какво е нивото на цинка и фосфора? МоDTC има ли? И защо по дяволите е толкоз назад като API клас? :lol:

Хеле па ся ако не си ги чувал тия неща USE GOOGLE, разрешавам :idea:

Мойте разяснения струват пари, 1 час на цената на Бентли.... :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е тъпо, все пак ти трябва да убедиш клиента в качествата на маслата които продаваш, което не виждам защо някой трябва да ти го плаща.. Или разправяш на клиентите: Сипано е в БМВ 320 вече 8000 км. няма проблем... тва е смешно просто даже да си го помисля :hilezh:

ПС. За Бентли не знаех че работиш по техни тарифи, ама не вярвам да са толкоз изпаднали че да са те взели на работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за компетентния отговор. Но комент.

За без пари толкова.... :hilezh:

Закво му било ниско API -то...

Ми питай руснаците ве, кво питаш мен...

Ти за 5 лева литъра кво искаш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На уроци трябва да ходиш при мене.. да те научим какво е тва масло, после да ти изградим обноски да знаеш как да се държиш с по-висшите организми от тебе.

ПС. Не знаех че в Пловдив вече всяка втора дума е СМОТ, преди беше МАЙНА, явно модата се е сменила, сигурно и на селяните ви е омръзнала

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аце, к'ви са тия руски гении бе, от Чукотка ли?! :hilezh: То хем страшно т'ва масло, хем "Ти за 5 лева литъра кво искаш...." ?! Последно масло ли е т'ва или боза?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аце, к'ви са тия руски гении бе, от Чукотка ли?! :hilezh: То хем страшно т'ва масло, хем "Ти за 5 лева литъра кво искаш...." ?! Последно масло ли е т'ва или боза?!

Аве батка, не виждаш ли че го гъбаркам :hilezh:

Гениите са пияни кви да са....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е масло е крадено от моторите на руските танкове... прецедено през филийка хляб.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На уроци трябва да ходиш при мене.. да те научим какво е тва масло, после да ти изградим обноски да знаеш как да се държиш с по-висшите организми от тебе.

ПС. Не знаех че в Пловдив вече всяка втора дума е СМОТ, преди беше МАЙНА, явно модата се е сменила, сигурно и на селяните ви е омръзнала

С кое си по-висш от мен ве :hilezh:

Ми ние сме селяни, ама поне не мйекаме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инвалид.. Интелектуален... комплекси, неграмотност... Кой ти е дал да караш Мерцедес ве? Те у мерцедес форума с камъни ще те замяргат чичковците :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... апропо, тоя Мотул е доста тачен сред хондаджиите, хубави неща съм чел за него...

Аце, ясно де... разбрах те, но не те разбирам кой ти мйека ли мяука ли... има тука някое друго село около града дето се славят с такива изяви, ама ви е погрешна заблудата че тук се говори така... информативно де :hilezh: То верно, че всички сме от село, ама зависи пак кое е селото... :hilezh:

Редактирано от se7en
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... апропо, тоя Мотул е доста тачен сред хондаджиите, хубави неща съм чел за него...

Аце, ясно де... разбрах те, но не те разбирам кой ти мйека ли мяука ли... има тука някое друго село около града дето се славят с такива изяви, ама ви е погрешна заблудата че тук се говори така... информативно де :hilezh: То верно, че всички сме от село, ама зависи пак кое е селото... :wall:

Не е погрешна, не е :hilezh:

Остави тея глупости, Стара Загора ми е любимия град...

Има най-уникалните жени на планетата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инвалид.. Интелектуален... комплекси, неграмотност... Кой ти е дал да караш Мерцедес ве? Те у мерцедес форума с камъни ще те замяргат чичковците :hilezh:

Аре де и аз се чудя...

Ти си толкова умен и интелектуално извисен, а караш гюм за 2000лева и е*еш крокодил, явно понякога животът е несправедлив....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то колата ако ти дава интелект - борчагите трябва да са най-интелектуалните типове :hilezh:

Освен тва тоя гюм е само една от колите които карам, за сметка на това пък само джантите й са по-красиви от твоя изпаднал за скрап прогнил кораб :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, тва CLK-та даже с форд съм наказвал... не мога да разбера ся ако моята е крокодил твоята трябва да е костенурка? Или костенурка-нинджа по-добре й пасва а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...