Jump to content

Ауди 80 б3;не пали като загрее!


mihail milev

Recommended Posts

здр колеги!карам 80 б3.купих го с направен старт бутон-дава6 на контакт натиска6 бутона и пали.на 2 пъти ве4е ми се слу4ва като дам на контакт натискам коп4ето ама...нямааанито върти нито ни6то.ако ме бутне някой пали за 3 метра.съ6то така и като истине малко.може ли някои да ме насо4и ако знае ?ТЕНК Ю :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги!карам 80 б3.купих го с направен старт бутон-дава6 на контакт натиска6 бутона и пали.на 2 пъти ве4е ми се слу4ва като дам на контакт натискам коп4ето ама...нямааанито върти нито ни6то.ако ме бутне някой пали за 3 метра.съ6то така и като истине малко.може ли някои да ме насо4и ако знае ?ТЕНК Ю :hilezh:

Еми сигурно проблема е в бутона . Изкарай му кабеляците , дай ги на късо като си на контакт и

ако си върти нормално сменяй копчето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема не е в коп4ето!тествано е

Тогава трябва да си сигурен че до шалтера на стартера винаги

отива + при натискане на бутона , и ако да , то най вероятно са

заминали четките .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А от къде си сигурен че не е в копчето.

Ти може да си го мерил с мултицет ,но тока на палене е

доста по голям.И ако не може да го прекара това копче тоя

ток ,к'во правим.

Пак същото.

Само тема за размисъл колега.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят проблем е абсолютно същия. При мен се получава обаче, след като карам дълго време извънградско и съответно двигателя е в работна температура доста време. Също съм със старт бутон и първата работа когато пътувах веднъж, беше да изкормя двата кабела, мислейки си че бутона се е прецакал и да ги дам на късо, но нищо не стана. За сверка реших да отида с колата до Варна тази Събота, понеже имаше и бутачи ( осигурих им малко фитнес на един паркинг :steinigung:). След бутането вече спирах по баирчета, но реално когато колата стои 15-20 минути на едно място, започва да си пали. При мен скоро са сменяни четки и разни други работи по стартера, т.е се води рециклиран и ми казват да си проверя връзките до самия него и съотвтно да обърна внимание на шалтера, понеже като се появи проблема не се чува никаквъ звук. Предполагам до дни ще съм решил въпроса и ще драсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...