Jump to content

Въпрос за джанти!?


HELLBOY

Recommended Posts

Имам едно въпросче, малко странно но :flipoff:

Джанти от Шкода ,Фабия 14" /6J / 38офсет / 5 х 100 , ще станат ли на ,Ауди А3 !?

http://www.margel.info/lang_bg/rim.php?id=767

http://www.margel.info/lang_bg/rim.php?id=767

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да станат защото са 14", иначе за другите параметри отговарят. Най малката джанта за тази кола е 15" , по малка джанта ще опира в спирачните апарати и няма как да се сложи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да станат защото са 14", иначе за другите параметри отговарят. Най малката джанта за тази кола е 15" , по малка джанта ще опира в спирачните апарати и няма как да се сложи!

Добре де, гледам , че на Шкодата , апарати и дискове са 1/1 с Аудито, за товами стана интересно!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има модели на Фабия които излизат от 13 до 16 цола заводски и все са 5/100. Така че може би си гледал такава която е за 15" за това са били еднакви. Като толкова ти е интересно върви на една гумаджйница и накарай да ти извадят една стоманена джанта 14"от голф3 и я пробвай. Тя като размер е същата. Централния отвор пасва. Само болтовете няма да можеш да завиеш, но ако влезе без да опира в апарата значи става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, аз за да не отварям нова тема реших да използвам тази.

Тъй като идва зима всеки се гласи за зимни гуми и евентуално джанти,

Аз с моята А3 -ка за първи път ще карам зима и мисля да и взема комплект

гуми с джанти, защото сега съм с 16-ки алуминиеви, които не са никак изгодни за зимата.

И съм решил да взема нови джанти и гуми съответно 15-ки.

Та въпросът ми е вие с какво карате зимата, с железни или с алуминиеви джанти ?

И от къде какви комплекти зимни гуми си купувате за да направим съпоставка с цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...