Jump to content

сервиз в Бургас


deni_boy

Recommended Posts

Има оторизиран сервиз там, някъде до китайския ресторант в Изгрев, май че

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оторизиран сервиз там, някъде до китайския ресторант в Изгрев, май че

ш-ш-ш-ш-ш-ш-т недей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова зле?

не

не е зле

просто баровците зимат издухани аудита и нямат 3 лева после да отидат в сервиз на ауди

а ходят при ваското1, жорката2, чичо пешо гърбавия3 и секва друга майсторска професионална .....

от всички пишещи във форума сигурно 2% посещават оторизирания сервиз

скапан държава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не

не е зле

просто баровците зимат издухани аудита и нямат 3 лева после да отидат в сервиз на ауди

а ходят при ваското1, жорката2, чичо пешо гърбавия3 и секва друга майсторска професионална .....

от всички пишещи във форума сигурно 2% посещават оторизирания сервиз

скапан държава

не,просто ме удариха онзи ден.каското ми покрива щетите,но сервиза на Ауди в Бургас е претапкан с коли и трябва да чакам месеци докато доиде моят ред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не

не е зле

просто баровците зимат издухани аудита и нямат 3 лева после да отидат в сервиз на ауди

а ходят при ваското1, жорката2, чичо пешо гърбавия3 и секва друга майсторска професионална .....

от всички пишещи във форума сигурно 2% посещават оторизирания сервиз

скапан държава

Принципно си прав,но точно в Бургас в официалния сервиз на ауди са адските некадърници и е безмислено да се прави каквото и да е при тях.Повечето хора си ходят в сервиза на фолксваген където се справят като цяло прилично .Конкретно за тенекеджийски и бояджийски услуги пък няма никакъв смисъл да се ходи в оторизиран сервиз,рядко ще случиш на кадърен майстор дето да може да работи с техниката без да си остави ръцете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весауто мисля че се казваше сервиза на VW в Бургас. От него чувам само добри неща, аз съм го посетил 1 път и съм доволен. А сервиза на Ауди - бягай далеч.

За бояджийски услуги - намери някой кознат който е ползвал определен майстор, да видиш какво е направил и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За VWсервиза ше направя следната аналогия:

Детето ви нещо се е разболяло(не ви го пожелавам) и отивате на чичко доктор. Пристигате пред кабинета и ахааа да влезете и сестрата(някаква меланхоличка), хваща детето ви за ръчичка(разбирай волана) и го вкарва вътре като ви тръшва вратата под носа. Кво му е що, ще ви кажем...

Е не че съм се затътрил към този сервиз. всеки си решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За VWсервиза ше направя следната аналогия:

Детето ви нещо се е разболяло(не ви го пожелавам) и отивате на чичко доктор. Пристигате пред кабинета и ахааа да влезете и сестрата(някаква меланхоличка), хваща детето ви за ръчичка(разбирай волана) и го вкарва вътре като ви тръшва вратата под носа. Кво му е що, ще ви кажем...

Е не че съм се затътрил към този сервиз. всеки си решава.

Е вярно,че обслужването трудно може да се нарече учтиво ,но пък като цяло вършат работа.За да няма разочаровани само да отбележа,че аз като ходя примерно за диагностика,правят я и сме с уговорката да ми се обадят и да кажат какво има да се прави,питам си за цената и ако ме устройва си я правя при тях,ако е нещо оето мога да си оправя и сам си го правя,а ако е нещо дето не мога да се оправя и да не ме устройва цената пак при тях го правя щото в бургас няма къде другаде,а съм много далеч от мисълта да ходя при бай Пешо турбото дет ноо ги чувал работите щото опита ми с разни майстори,дори и познати е показал,че накрая става греда и пак опирам до сервиза :hilezh: Аналогията не е особено вярна,тъй като ако твой близък/не искам да споменавам дете,щото колата е далеч по-маловажна/влезе на операция,да не би да те пускат в операционната да даваш акъл на лекаря или да го питаш какво прави.Все пак ако се интересуваш какво са правили викат майстора и той ти обяснява,ако приемчика не може да ти обясни.Единият от приемчиците им е много свястно момче,което си работи с желание,ако сипри него всичко е ок,другият е борсук някъв дет си няма хал хабер и го мързи.Естествено не искам да кажа,че е перфектния сервиз и те се издънват понякога,примерно от климатроници хал хабер си нямат ,имат си и издънки и за други неща,но като цяло на фона на останалите мога да кажа,че са приличен сервиз/с неприлични понякога цени :steinigung: /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в Муни 93 който се води сервиз на Мазда до колкото си спомням.За смяна на масло и филтри.По мое мнение от видяното не ви препоръчвам да ходите там. На кратко какво стана.1-во им званя по телефона за час и ги питам информативно колко ще ми струва,като се има в предвид че аз си нося и маслото и филтрите.Казват ми цена 20лв.отивам и преди да вкарам колата ги питам за 1 час ще стане ли,че съм излязал от работа.Те да да разбира се.Какво се получи близо 2 часа им отне,цената от 20лв стана 40(не че съм за парите ама не е коректно) от който ми взеха 5лв за зануляване на борд.комп, което зануляване толкова добре го направиха,че преди 2 седмици ми излезе грешка да си сменя маслото :rolleyes:.Върха беше с приемчика.Като видя маслото(което от колегата ACE).ааа това масло е турско не е немско.Тъй като нямах желание да се занимавам с него само го питах"твойто да не би да е немско".Общо взето това е-всеки да си прави изводи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в Муни 93 който се води сервиз на Мазда до колкото си спомням.За смяна на масло и филтри.По мое мнение от видяното не ви препоръчвам да ходите там. На кратко какво стана.1-во им званя по телефона за час и ги питам информативно колко ще ми струва,като се има в предвид че аз си нося и маслото и филтрите.Казват ми цена 20лв.отивам и преди да вкарам колата ги питам за 1 час ще стане ли,че съм излязал от работа.Те да да разбира се.Какво се получи близо 2 часа им отне,цената от 20лв стана 40(не че съм за парите ама не е коректно) от който ми взеха 5лв за зануляване на борд.комп, което зануляване толкова добре го направиха,че преди 2 седмици ми излезе грешка да си сменя маслото :hilezh:.Върха беше с приемчика.Като видя маслото(което от колегата ACE).ааа това масло е турско не е немско.Тъй като нямах желание да се занимавам с него само го питах"твойто да не би да е немско".Общо взето това е-всеки да си прави изводи

Тия ги мразя в червата си,сговниха ми една кола преди известно време.Закарах я за смяна на консумативи(ремъци и пр.)и ми я върнаха почти на буксир.Не поемат никаква отговорност за действията си,осерът ли нещо,вадят ти колата отвън с думите "Тя си беше така" и се оправяй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са им високи ставките на Ауди сервиза в Б-с, офертата им за смяна на ангр. ремък на Ауди А4 1,8Т 01г. е 288 лв. само за труда, части + труд /с връщане на водната помпа/ - 947 лв.

Интересно ми е в другите официални сервизи същите ли са цените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:gmorning:

Колега просто не се занимавай с глупости! Няма по- читав сервиз от този на фолксваген!!! Препоръчвам ти го с две ръце! Още повече, че хората са коректни. Казват ти какво и има на колата и колко ще ти струва. Ти си решаваш от там нататък.И нещо много важно: Нищо общо с утвърдените мнения за скъпи ставки и много пари за труд. Вземаха ми даже по - малко от кварталния майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Колеги,

Днес отново се уверих в професионализма на този човек, затова реших да ви дам малко инфо за него!

Ходя вече за трети път и до сега само със суперлативи мога да говоря!

В момента в семейството имаме 3 коли - фиат, форд и ауди, всичките са минали от там, и съм без никаква забележка.

Все със сериозни повреди по двигателите съм ходил, изискващи много работа и фини настройки.

Аудито го закарах с теглене, днес го взех и сега работи като швейцарски часовник.

Просто този човек си разбира от двигатели, изпипва работата - а и не взима скъпо.

Пишете ако ходите, ако има позитивен отзвук, много хора търсят читав сервиз за двигатели!

Адреса е:

Меден Рудник

ул. Кооператор (до склада на Салекс)

0888 185 601 Вълчо Мишинев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...