Jump to content

РЕМОНТ КЛИМАТИК


Recommended Posts

Както обещах в една друга тема, искам да споделя впечатленията си от ремонта на климатика ми. Това е четвъртото място, където съм ходил - преди това в ИМПАС, Горна Баня и ул. Свети Наум. Тука съм изключително доволен - качество, акуратност, обслужване и цена. Днес ми направиха основно почистване на изпарителя и клапите и зареждане с фреон - за всичко цената е 95 лв!

Коорднатите на сервиза са:

0887901845

0898459149

9627514

ул. Чавдяр Мутафов 16

www.gabela.bol.bg

Я ето и снимки от ремонта. Оказа се, че в изпарителя са засмукани 3 найлонови плика от жабката. Въздуха при затворения кръг се взима от там! Така че не си дръжте пликчета и хартийки в жабката!!!

РЕМОНТ НА КЛИМАТИК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да се разходя до там...

Между другото, Лорде, нещо си объркал URLто

Не съм бре - при мене си излиза галерията.... :hilezh:

Момчетата си бяха окачили на стената диплома за "Пишман Майстор", та първата снимка е тя.... Иначе името на вяска снимка е описание - за какво става дума...

Ето пак линка:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2456&AlbumId=18595

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го, но също не се отваря - преписах го от визитката...

Ама телефоните са верни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

И аз си оправих моя там Препорачвам го Момчето работи мн добре и мн качествено и не взима скапо В момента е преместил сервиза в Ст. град за това преди да ходите му се обадете Аз останаха мн доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Тия пичове от "Габела" дали още са на същия адрес - Чавдяр Мутафов 16?

Понеже в тия жеги не става без климатик в тия задръствания, пък и път до морето ме чака в края на седмицата и трябва да го заредя, а и смяна на филтър. :unsure:

П.П. Прегледах и други теми за климатици и да ви питам за: АВТОКЛИМАТИЦИ - СЕРВИЗ "ИРИС", бул.Цар Борис ІІІ, №: 272. Имате ли впечатления за тяхната работа, обслужване и цени?

Редактирано от joey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...