Jump to content

кабел между ECU и буксата за диагностика


nikolay_

Recommended Posts

Вероятно ми се е скъсал кабела между компютъра и буксата за диагностика. Някой да има представа как да го намеря. VAG-COM не ми намира двигателя !!! , намира разни други неща ABS , обороти .... ама двигател нямам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бяха ми докарали една кола със същия проблем и накрая се оказа,че компютъра/имобилайзера са магьосвани.При палене чеква ли ти се имобилайзер ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бяха ми докарали една кола със същия проблем и накрая се оказа,че компютъра/имобилайзера са магьосвани.При палене чеква ли ти се имобилайзер ?

VAG-COM не казва че има имобилайзер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При теб това не стои под имобилайзер, а под instruments.

А проблема най ветроятно ти е в калпав кабел, но не към компютъра на колата а на ваг-ком-а. Случил си на някое менте. Пробвай с друг кабел да видиш дали има проблем. Ако няма от къде да взмеш ми драсни едно ПМ, ако си в София де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ми се е скъсал кабела между компютъра и буксата за диагностика. Някой да има представа как да го намеря. VAG-COM не ми намира двигателя !!! , намира разни други неща ABS , обороти .... ама двигател нямам !

Колега аз го имам същото явление,няма да се плашиш нищо ти няма.Това е или от версиите или от кабела на VAG-COM.В големи сервизи винаги ми засича двигателя в разни по малки сервизи и разни лаптопчовци нищо не става ,засича всичко без двигател!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...