Jump to content

Проблем с мигачите


fizo

Recommended Posts

Като подам мигач, крушките са изправни от вън си работят и вътре в колата също си светват и се чува звука от цъкането, но най-много 2-3 цъкания и всичко спира все едно съм ги изключил. Ако е бушон натрябва ли изобщо да не светват дори за 2-3 цъкания ?

п.с.Подобни дребни и тъпи проблеми имах с реното което карах преди мислех, че поне такива тъпотии няма да има при Ауди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е управлението на мигачите и аварийните сметлини. Аз имах същия проблем, просто мигача както си цъкаше и изведнъж забие.

Решението е ново управление от Порше София - цената беше към 60-на лв някъде, имат го в наличност.

Монтажа/демонтажа е лесен. Самот управлене е зад бутона за авариини.

Издърпваш касетофона, от двете страни на конзолата ще видиш 2 болта, махаш ги. После пласмасата на централната конзола я дърпаш бавно напред и постепенно я разкачваш в посока бутона за авариините, има щипки на някои места, най вече отгоре на пластмасата.

След като си стигнал до бутона и си надигнал пласмасата, подпъхваш 2 малки отверчици отстрани на управлението (правоъгълно) и го издърпваш напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се скоро някой да даде отговор че и аз имам същия проблем от скоро с новото ми АУДИ А4 AJM. и при мен е така цъкне няколко пъти или един или изобщо и се бъгва а някой път си цъка като хората.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аварийките си работят идеално. Само мигачите се бъгнаха. Дали е от същото ?

Нали ти го писах по горе, мигача си забива, а аварийните си бачкат.

Ако си падаш по българските отиди някъде да ти го почистят и презапоят каквото може да се направи.

Но ... няма да имаш гарантиран ефект като на ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз имам следния проблем с Ауди А3, 1.8 - 97 година, аварийките си работят нормално, като дам десен мигач също всичко си свети както трябва, но дам ли ляв и все едно съм натинсла аварийните и се включват и всички мигачи. Някой идея какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е проблем в самия ключ на мигачите...Трябва да се разглоби и да се погледне дали всичко си е на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки да ти се намират за да е по ясно какво търсим . ... мерси предварително

Релето за мигачите ти е самия ключ за авариините в купето. Моето го взех от Виктор за 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега аварийните си бачкат и всичко е 6 с тях само мигачите правят миззерии вече постоянно макар че някой път си работят нормално за секунди и после пак няма!!!! лостчето за мигачите ли мислите че е ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен вчера се появи този проблем , като мига 2-3 пъти и позле забиват като остават светнати, прави го на десен и аварийни и много ме е яд. мислех че тия дреболии при audi са в миналото ама като чета и audi са като рендетата (Рено) :2gunsfiring_v1:

Ще я оправя , но първо да разбера от къде идат тия мизериики и ще мисля за др. и без това от бая време ми е в главата Subaru а и иде зима :hilezh:

p.s. ако някой е отстранил вече същия проблем да драсне няколко реда и да сподели къде и как го е оправил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за затваряне. Както колегите ме посъветваха се оказа управлението за аварийките до колкото разбрах и от майстора който ми го смени това е нещо като нормален проблем при всички аудита включително и неговия Allroad :hilezh:

Благодаря за съветите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето за мигачите ти е самия ключ за авариините в купето. Моето го взех от Виктор за 20 лв.

Мисля, че доста от нас са се сблъскали, или ще се сблъскат с този проблем.

Аз вече се наложи да разглобя моето реле. Не се наложи да копувам ново, но

навсякаде кадето питах ми казваха цена около 100-120 лв.

Така, че ще е добре ако оставите координати, каде са по 20 лв.

Иначе смяната е лесна, само се маха CD-то и се откача релето(бутона за аварийните) от буксата.

А4 1.8 '96 ADR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е управлението на мигачите и аварийните сметлини. Аз имах същия проблем, просто мигача както си цъкаше и изведнъж забие.

Решението е ново управление от Порше София - цената беше към 60-на лв някъде, имат го в наличност.

Монтажа/демонтажа е лесен. Самот управлене е зад бутона за авариини.

Издърпваш касетофона, от двете страни на конзолата ще видиш 2 болта, махаш ги. После пласмасата на централната конзола я дърпаш бавно напред и постепенно я разкачваш в посока бутона за авариините, има щипки на някои места, най вече отгоре на пластмасата.

След като си стигнал до бутона и си надигнал пласмасата, подпъхваш 2 малки отверчици отстрани на управлението (правоъгълно) и го издърпваш напред.

колега я пусни някоя снимка че не съм наясно много много дали се сещам за кво говориш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...