Jump to content

Дамаска (тапицерия)


kostaIliev

Recommended Posts

Колеги, някои слагал ли си е допълнителна дамаска на колата. Има ли някоя по-добра от стандартните които се продават в Метро примерно?

Не ми се сменят седалките а вече успях да скъсам шофьорската ;) .

Мерси предварително за насоките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси добър авто тапицер, той ще ти направи седалките като нови. Цените са според скъсаното. Не мога да ти препоръчам конктерен, защото си от Стара Загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси добър авто тапицер, той ще ти направи седалките като нови. Цените са според скъсаното. Не мога да ти препоръчам конктерен, защото си от Стара Загора.

Аз мога да му препоръчам :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз залагам за тапицер.Първо,че калъфите са мега утрепани и второ аз съм със спортния салон и няма как да намеря за извивките покрай бедрата да пасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото съм в Стара Загора токова и в София. Явно добри дамаски няма, та ще сменям седалката колкото и да не ми се иска то е ясно.

Та сега въпроса е - някой продава ли шофьорска седалка. Знам че това е за раздела Купува/Продава. Моля да не ми се сърдят модераторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото съм в Стара Загора токова и в София. Явно добри дамаски няма, та ще сменям седалката колкото и да не ми се иска то е ясно.

Та сега въпроса е - някой продава ли шофьорска седалка. Знам че това е за раздела Купува/Продава. Моля да не ми се сърдят модераторите.

Това е твоят човек http://www.avtointerior.bg/index.php?optio...ct&Itemid=3

На мен ми е правил страничен борд, защото го раздрах с едно копче, той си имаше оригинален Recaro плат, направи го перфектен. Цени няма да коментирам, мога да кажа, че е доста приемливо.

Мой приятел имаше направо унищожена предна седалка. След намесата на това момче стана по добре от нова.

Отиди на място и виж дали има точния плат за теб. Ако не, той ще те посъветва какво да правиш. Има вариант да си вземеш задна седалка 2-ра ръка и да се ползва нейния плат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...