Jump to content

Проблем с А4 Б6


sashov

Recommended Posts

Колеги светна ми лампа която не знам какво означава, като се движа ми се появява и като спра изгасва и не знам какво означава.

Това е лампата

post-9457-1258649665.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колега сигнализира за Ограничение на скороста номер 1

Така е зададено от някой да го подсеща примерно че надвишава зададената скорост ...

Имаше подобна тема скоро тук в тоя раздел потърси я да видиш как се нулира и няма да ти писука вече и да се появява докато не зададеш примерно нови стойности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е търсих .... ама не намерих тази тема, а инче няма как някои да е задал , защото аз си я карам и сега на 15км ми се появява постоянно , но мерси все пак да знам какво е ! Ако някой знае как се маха да казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я темата http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=68728 само че там е номер 2 ограничението предполагам че и при теб се оправя по подобен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочетох го колега, но аз съм с това другото табло като това на снимката, само че не е от RS4 . Там като натисна mode за часовника нищо не става. Сега като карам не ми свети нищо само като натисна чека в движение ми се показва km/h и като го задържа чека ми изписва едно km/h в сиво и задраскано което значи че би трябвало да се изключва, но като продължа да карам и натисна пак чека - пак същата работа свети си .. Ако някой знае решение добре ще е.

post-9457-1258714307.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто се появи ограничението 1,както си в движение и караш, трябва да натиснеш бутона за часовника,да го задържиш и ще се задраска самия знак с две линии успоредни.Не би трябвало след това да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто се появи ограничението 1,както си в движение и караш, трябва да натиснеш бутона за часовника,да го задържиш и ще се задраска самия знак с две линии успоредни.Не би трябвало след това да има проблем.

колега ясно , обаче при мен часовника не е с едно кръгло копче , ами е с плюс и минос и бутон моде , а от там не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ясно , обаче при мен часовника не е с едно кръгло копче , ами е с плюс и минос и бутон моде , а от там не става!

Не се прави така много е просто на този - модел моето е същото:

За да се зададе ограничение на скоростта се натиска в движение при достигане на желаната скорост се натиска копчето с нарисуван на него ключ /сервизния индикатор/. За да нулираш това ограничение натискаш и задържаш в движение същото копче, но скоростта трябва да е над 10км в час. Това е единственото условие за да занулиш това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...