Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Браво Дидо, само така.

Аз врътнах около 25000 км с тези носачи - проблеми нямам - чакам момента за следващите - още по -яки! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз поръчах от колегата, днес трябва да пристигнат и да се монтират. Като имам впечатления ще споделя. Колегата е точен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не знам дали останалите колеги, които карат с тези носачи са доволни(като изключим цената :), но аз смених целият комплект носачи февруари месец мин. година и колата вече се разтропа... днес отивам да си я взема от сервиз с 2 нови носача, пък ще видим и те колко ще изкарат, уж били немски... :hilezh: Смея да кажа, че карам доста внимателно, за тези 10 месеца(4 от които бях в чужбина и не съм карал колата) съм минал около 19к километра, честно казано се надявах окачването да издържи по-дълго... Нищо против колегата muftal4o, все пак аз сам съм си направил избора и ако се окаже, че и по-скъпите носачи, които сложих сега са от същото качество, пак бих се върнал при теб колега! :hilezh:

Дано не прозвучи като лоша реклама, просто споделям мнение и ми е интересно какъв опитът на останалите колеги.. :steinigung:

Редактирано от v_stamenov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го приемам като лоша реклама,защото не ги произвеждам аз :hilezh: ,а като мнение-затова е темата!

дано новите по-скъпи си ги взел от колегата КОКО 100 СС,иначе трудно ще се гарантира произхода и качеството.

За Вайкото,повечето колеги и клиенти от сервизи го сравняват с класа на Мууг.Жалко ,че при теб се е случило така,но все пак всичко е железа и лоши пътища :hilezh:

Само 2 носача сменени не е толкова зле за 19 хил км.

Има други марки на по 5000 хил км и всичко е долу :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31.01 - 010.02 нови комплекти Vaico както за старите (до 2001 год),така и за новите(след 2001 год) модификации Ауди А4,А6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали останалите колеги, които карат с тези носачи са доволни(като изключим цената :), но аз смених целият комплект носачи февруари месец мин. година и колата вече се разтропа... днес отивам да си я взема от сервиз с 2 нови носача, пък ще видим и те колко ще изкарат, уж били немски... :hilezh: Смея да кажа, че карам доста внимателно, за тези 10 месеца(4 от които бях в чужбина и не съм карал колата) съм минал около 19к километра, честно казано се надявах окачването да издържи по-дълго... Нищо против колегата muftal4o, все пак аз сам съм си направил избора и ако се окаже, че и по-скъпите носачи, които сложих сега са от същото качество, пак бих се върнал при теб колега! :hilezh:

Дано не прозвучи като лоша реклама, просто споделям мнение и ми е интересно какъв опитът на останалите колеги.. :steinigung:

колега,моля те уточни марката - по спомен бяха PEX :unsure:

още малко мнения от колеги от друг форум

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=270224

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

продават се и на части :zustimm:

Здравей колега миналата година смених носачите на колата(А4 Б5 1996), предни десни долни и двата за разбити.

Само за тях може ли да ми дадеш цена?

Редактирано от daniel.genchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:gruebel: При мен Вайкото на 6000км замина!!!! нищто не става от него по добре за 350лв рециклаш!!!!! но с гаранция не се лъжете от цената!!!! Утре ще кача снимки на частите а а а и тези 6000км е карана с 15/195/65 а не с 19/ и е карана само в София
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...