Jump to content

Проблем с лампа за масло-A8!!!


kiriaka

Recommended Posts

Здравейте. Искам да попитам как се нулира лампата за маслото на А8 99 година 2.5 ТДИ. Маслото е сменено, но не са го нулирали в сервиза. Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам как се нулира лампата за маслото на А8 99 година 2.5 ТДИ. Маслото е сменено, но не са го нулирали в сервиза. Благодаря предварително!!!

Само с ваг ком! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се нулира лампата,а интервала :hilezh:

Ако ти свети лампата,с нулиране няма да изгасне.

Ако е лампата нещо няма да е на добре :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги,дайте акъл наистина,че и аз го имам този проблем!!! :bia: колата е A8 4,2 qattro '96 и няма лампа-на дисплея свети масло и пищи яко зумера (аз го отстраних вече де :flipoff: )като достигне 1800 оборота. Обаче проблем с налягането няма-проверих го. А и като меря с пробна лампа или мултимер директно на датчиците всичко е наред при тях.Вече трета година върви така-не знам кво става... Обаче към единия датчик-белия за по-високото налягане кабел не ходи изобщо.Явно таблото го търси.Проверих цялата инсталация и няма следи да е рязан,късан или нещо такова-просто го няма-незнам. Имате ли идея къде да го търся или от къде да видя ел.схеми,та да го пусна на ново,ако трябва??? Благодаря предварително!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Трябва да отидете в серзиз където имат компютър и програма за AUDI! Отивате и им казвате да ви занулят грешката, защото от това свети! Моето е по ново и ми мигаше на борд компютъра след като си смених маслото, отидох исчистиха грешката и спря!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да отидете в серзиз където имат компютър и програма за AUDI! Отивате и им казвате да ви занулят грешката, защото от това свети! Моето е по ново и ми мигаше на борд компютъра след като си смених маслото, отидох исчистиха грешката и спря!!! :)

Това не го пиши друг път или поне не в тази тема! :)

Надявам се правиш разлика между предупреждение за смяна на масло/инспекция и предупреждение за ниско налягане в маслената система! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...