Jump to content

Оргиналната музика в А6 Ц4


pif

Recommended Posts

Да Морела е хубав според общото мнение нормално да прескочиш и Босето с него. Сложи усилвател и ще разбереш какво е звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето и снимки точно как изглежда отдолу под капака след монтажа.

Не знам дали си личи много добре ,но има дърво на което е монтирана тонколоната и всичко е тапицирано.Поздрави.

post-41882-1285777518.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер със здраве да си ги слушаш. И усилвател че да им купиш да видиш потенциала :D

ПП - Мисля че или трябва да пишем в друга тема, или тази трябва да се преименува. Вече сме далеч, далеч от заглавието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не то проблем няма, въпроса е че се отклонихме. Когато слушаш само на предните врати има ли бас? Усеща ли бас касата на предните врати като басов удар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал ,че се усеща някакъв бас,е пак чува се но не е като бас каса:P Може би е от сд-то ,но ако се сложи усилвател мисля ,че ще свирне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших проблема с оригиналната музика (Нокия с крайни стъпала в задните колони) като просто сложих един бас 25 санта на задната кора, естествено с усилвател за него. Става въпрос за седан. Според мен Нокията са замислени добре и свирят добре като за нещастния си размер, особено задните колони, просто нямат внушителен бас, иначе средните и високите са на много добро ниво според мен. При мен на лявата задна колона беше скъсана мембраната и мислех да сменям и двете с някакви други, но накрая реших да подменя само говорителя на скъсаната, което стана с малко побългаряване заради крайното стъпало което се захваща към оригиналния говорител. След това монтирах баса и усилвателя и като пуснах музиката се учудих колко добре се чува, а преди това се каних да хвърлям на боклука оригиналните колони. При това положение се запази оригиналния вид на колоните и се чува добре. Само дето падна голямо мерене, рязане и подсилване на ламарината и кората защото провисва от тежеста на бас говорителя. Някой ако реши да пробва същото, мога да постна снимки.

Редактирано от LiuboG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен колега също ако имаше оригинални говорители не бих се занимавал. Но имам само в задните врати а там положението е плачевно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте темата е стара виждам но да попитам аз съм със ауди а6 ц4 авант с босе система махнах оригиналния касетофон и монтирах сони с адаптери обаче звука е отвратителен и отдалечен с едно ехо все едно е в тръба къде да търся проблема в касетофона или в адаптерите?Като съм с оригиналния касетофон това го няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...